Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van aki így csinálja? Mióta? Lett belőle baba?(nem érdekelnek,a szomszédasszonyom vagy nővéremék így csinálták és teherbeesett történetek. Saját véleményre lennék kíváncsi)
2013. szept. 10. 00:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, hogy ide szinte csak fiatalok irkálnak, akinek meg baba van a kezében, nem ezt fogja olvasni, így jobb ha elhiszed a nővér és szomszédasszony sztorikat is!!! És ha TÉNYLEG érdekel a téma, hivatalos kutatások után is nézhetnél a neten, ahol k...rvára rájönnél, hogy nem biztonságos!!!
2013. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
2 évig csináltuk így. Nem lett belőle bajom. Azóta mondjuk fogamzásgátlót szedek, mert így mégis csak biztonságosabb, de mint írtam 2 év és no para.
2013. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Így csináltuk és teherbe estem, ennyire egyszerű. A véletlen műve, hogy a 2. évben történt, mert ugyanígy megtörténhetett volna legelső alkalommal is. Felelőtlen védekezési módszernek tartom. Ha most csak ez lenne opció, inkább nem is szexelnék, és ezt őszintén mondom. Válasszatok más védekezési formát, akkor nyugodtabbak is lehettek.
2013. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, aki azt írja, no para, utólag beszél. Visszanézném, hányszor ült görcsbe szorult gyomorral a vécén, teszttel a kezében, vagy hányszor jutott eszébe, hogy jajj, nehogy, és biztos vagyok abban is, hogy notóriusan számolgatták a napokat, mikor kell megjönnie. Utólag persze, hogy no para, de ha közben is, akkor nem csoda, hogy ennyi nem kívánt gyerek születik világra, mert a szülők no paráztak élesben.
2013. szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

#14 Hadd tudjam jobban, hogy hányszor ültem görcsbe rándult gyomorral... egyszer, de akkor is eseményutáni tabletta után. Ha szorongva szexeltem volna, mert jajj mi lesz, akkor nem csinálom így, mert az minden csak nem élvezetes.

Egyébként néztem mellé a naptárt, veszélyes időszakban nem csináltuk így, csökkentettük az esélyeket.

A másik, hogy nem lett volna gond, ha becsúszik a gyerek. Aztán jött egy élethelyzet, mikor úgy döntöttünk tabletta, mert most nagyon szeretnénk gyereket, de előtte ha becsúszik, akkor megtartjuk, mert nem lett volna gond.


Szóval nem, nem aggódtam végig a 2 évet és nem utólag mondom, hogy no para.


Saját tapasztalatot kért, senkit sem bátorítok erre, nyilván megvan a kockázat rá. Ettől még velem ez volt és ne tudd jobban, hogy mi volt velem.


#12

2013. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
barátom excsajával is így csinálta 3 évig velem 2 évig és egyikünk sem lett terhes tudni kell időben kivenni és mondjuk a barátomnak nincs előváladéka lehet ezért is nyerő ez nálunk :D De azoknak nem ajánlom akik fiatalok
2013. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

@12 és 15

Nem lehetsz annyira önző, hogy a válaszom csak és kizárólag magadra veszed!

2013. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
:D Ettől önző lennék? NEkem címezted, hát válaszoltam.
2013. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
Ismerősömék így védekeztek illetve nem védekeztek. A lány terhes lett kb egy év után, de abortusz lett a vége, mert 16 éves volt és a szülei nem engedték, hogy megtartsa a babát. Utána kb. 2évvel később újra terhes lett, ikrekkel, de elvetélt, valószínűleg az abortusz is közrejátszott. Majd lett egy másik párja, párhónap után teherbe esett,utána már elkezdte szedni a fogamzásgátlót, mert nem szeretne több babát.
2013. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalat? Nem jó. Soha nem estem teherbe, hála istennek, de ez mind csak a szerencsén múlt. Felelőtlen dolog. 1-2 napos késés után az ember mindenre gondol, stresszel, eszi az ideget, már az abortuszon agyal. Nem jó! 8 hónapja vagyunk együtt párommal, néha bevállaltuk, főleg az elején, mikor az óvszertől lelankadt. Rizikós és veszélyes. Egy baba nagyon sokban van. A mai világban sajnos, nem lehet csak úgy gyereket szülni ill csinálni. 25 éves lány vagyok, lehetne már babám, de nem lesz még egy darabig mert nincs munkám, páromnak van de bizonytalan. Pénztárcához kell igazítani a gyereket. Sajnos itt tartunk....
2013. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!