Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett valaki teherbe megszakít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett valaki teherbe megszakításos közösüléssel, tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
1x voltunk együtt, nem volt második menet se az ejakuláció után. Most terhes vagyok, de azt mondja kizárt
2016. aug. 31. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Két lány barátom is van, aki így lett terhes. Egyikük az abortuszt választotta, másikuk azóta kétgyerekes anyuka. Mindkét gyerek egy "baleset" során fogant meg...
2016. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Na és mi lesz a kicsi neve?

Sok boldogságot az anyasághoz! :)

2016. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Elég ha neten rákeresel, hogy miért nem javasolják ezt a "védekezési" módot. De itt gyakorikérdéseken is sok olyan kérdés volt amiben szerepelt, hogy megszakítás után lett gyerekük. Szóval nem, nem kizárt és erre jó példa az hogy terhes vagy.... 26/F
2016. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Dr. Kangörcs ***** válasza:
85%
Milyen romantikus! Első szeretkezés, és gyerek születik belőle. <3
2016. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Neve? egyszer a nemét kellene tudni :)

Én is alaposan utánaolvastam s nagyon kevés az esélye ha időben történt a megszakítás és nem követte több aktus, mint nálunk.

Zavaros, kizártnak tartja az apa

2016. aug. 31. 08:17
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Ha védekezés nélkül volt a farka a hüvelyedben, akkor lehetsz tőle terhes, ez nem attól függ, hogy ő mit tart kizártnak és mit nem.

Szánalmas, hogy mennyi ostoba és felelőtlen ember van ...

2016. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az ostobaság máshol kezdődik szerintem.

Felelőtlenségnek is akkor mondanám, ha baj lenne a terhesség ténye.

2016. aug. 31. 08:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... előbb legyél tisztában a matematikai alapokkal!

A "nagyon kevés" és a nulla nem ugyanaz! A nagyon kevés azt jelenti, hogy párezer aktusból akad egy, ahol mégiscsak baba lesz a dologból. Ez az aktusonkénti ezreléknyi valószínűség tényleg borzasztó kicsi, de annyira azért nem, hogy figyelmen kívül lehessen hagyni. Te épp beleestél abba az egy ezrelékbe.

Ha pedig kizártnak tartja, kötelezni lehet apasági vizsgálatra.

2016. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tanulják még az emberek, hogy a megszakításos módszer NEM védekezés. Ugyanis lehetsz nemi beteg, és terhes is. Ugyanis az előváladékban is lehet sperma. És még is van a baj. Gratulálok a felvilágosultsághoz.
2016. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked nem baj, ha becsúszik egy gyerek egy olyasvalakitől, akivel először vagy együtt, és aki minden bizonnyal magadra hagy a kicsivel?

Te tudod... Nekem ez már bőven a felelőtlenség kategória.

2016. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!