Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen sűrűn szexeltetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn szexeltetek, mikor elkezdtetek/a barátnőtök elkezdett fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
A barátom az utóbbi időben többször felhozta, hogy milyen jó lenne, ha szednék, mert akkor lehetne óvszer nélkül. Csakhogy én nem akarok gyógyszert szedni. Nem zárkózom el teljesen, de inkább nem, mint igen. Viszont nincs is, ami "motiváljon"; nagyjából heti 1x szexelünk, előjátékkal együtt fél óra, és azért a havi 2 óráért szedjek fogamzásgátlót? Még ha heti 3x, akkor azt mondanám, megéri a vesződséget, de így nekem még ez is "ellene szól"... Nálatok hogy volt?
2016. aug. 15. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Heti 1-2-3x de sokszor akár 1 hét is kimarad, szóval mi se sűrűn, főként miattam. Nagyon hangulatember vagyok ezért ha felidegesítenek aznao stb akkor sajnos elmegy a kedvem mindentől. Van viszont, higy 1 este 2x is. Átlagban 1 menet 1 órás előjátékkal együtt. Én sem szedek, mert nem akarok. Semmi indoklás, nem akarok. De nekem nem is erölteti, elmondása alapján teljesen jó ez így. Néha felhozza, de nem azért
2016. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hát azért az abbahagyás nem könnyű, sokaknak vannak utána rossz tüneteik (óriás pattanások, a szedés előtti állapotnál sűrűbb és sötétett szőrzet pl) akár évekig. Nekem a menstruációm sem lett jobb tőle (azon kívül, hogy mindig ugyanakkor jött meg), sőt. Én jobban szerettem a gumi nélküli szexet, mármint abban a néhány hónapban, míg volt libidóm. Amúgy azóta, hogy abbahagytam, hetente néhányszor szexelünk, ha van időnk akkor akár 4szer is.

Az meg még egy szempont, hogy ha esetleg érzékenyebb vagy a hüvelyfertőzésre, akkor gumi nélkül nagyon könnyen kialakulhat ping-pong effektus kettőtök között, amit elég nehéz kiirtani. A gumi ettől megóv.


Bocsi a félig-meddig offért.

2016. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!