Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat ilyenkor is a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat ilyenkor is a tabletta?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlóm 21.00-kor szoktam bevenni, viszont előfordult, hogy reggel ment a hasam az első napon többször is, de csak délelőtt, délutánra már elmúlt, azonban ez 2-3 napig így zajlott. Reggel ébredés után nagyjából 1 órára rá mindig elkapott. Az első kritikus nap után már szedtem hasfogót, de azt is mindig csak reggel vettem be, mert tudomásom szerint az is kihathat a tablettára.

A kérdésem az, hogy a tablettám addigra már rendesen felszívódott-e? Ugyanis a hasmenéseim a bevétel után mindig minimum 10 óra múlva jelentkeztek és csak reggelente voltak.


2016. aug. 7. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi. Minden rendben lesz!

Most pedig vedd elő a betegtájékoztatót és olvasd el tüzetesen, hogy máskor ne parázz be semmin! :)

4 óra a kritikus idő, ennyi kell legalább, hogy a véredbe kerüljön. Ennyi időn belül, ha egy istenes, kifordulós .... kap el, az számít bajnak. Alul vagy felül jön az mindegy, egyformán baj. Ilyenkor kell csak pótolni a kijött szemet! :) Érted.. :-D :-D :-D

2016. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le van irva vilagosan hogy nem szabad hasfogokat szedni gyogyszer mellett mert zavart okoz a felszivodasaban. A reggeli hasmenessel semmi problema nincsen, ellenben azzal hogy olyan szert szedsz melle felelotlenul amit nem szabad, azzal mar van baj.
2016. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!