Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tudok ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor tenni? Kihagyok 3 tablettát!

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, de van itthon egy kiskutyánk és szerintem szétrágta a levél gyógyszert, volt benn még 6 szem, most meg már csak 3 :S Mit csináljak?Baj ha kihagyok 3 tablettát? Kérlek segitsetek S.O.S. !!!

2016. febr. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

vegyél újat és vedd be onnan

bár én a kutya után azt a 3-at se venném be

2016. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ami megmaradt 3 tabletta, ahhoz nem nyúlt hozzá mert még benn van abba a kis csomagolásában:)
2016. febr. 22. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Kutyának nem lesz baja?

Én is azt tudom ajánlani mint az első, hogy vegyél új tablettát, és egy új levéllel pótold. Amelyik levéllel pótoltad, azt tedd félre hasonló alkalmak esetén máskor is felhasználhatod, csak a lejárati időre figyelj oda.

2016. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább a kutyát vidd el állatorvoshoz
2016. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem is biztos, hogy lenyelte...
2016. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!