Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl az első levél fogamzásgátlón (szóval még elég sok kérdés merül fel bennem). Ma vettem be az első placebo tablettát (fehér) és elvileg megkéne jönnie de még semmi jelét nem érzem. A gyógyszer neve Ditinell. Normális hogyha nem mutatkozik jele a "mestruáviónak", mert eddig fájt a mellem elotte de most semmi.

2016. aug. 3. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfog jönni valószínűleg 1-2 napon belül, azért a szervezetnek kell idő mire rájön hoyg hopp ma nem kapj ameg a szokásos hormon adagot. Ne aggódj, tök normális, sőt akár az is ha csak éppen hogy megjön, kb észre is alig veszed, ez is normális.

Nekem tabletta mellett kb 2 max 3 napig tart és nagyjából annyira erős mint a tabletta nélküli időszak első napján.

Imádom ezt a tulajdonságát a tablettának :)

2016. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött meg miután a 4. Placebo tabit bevettem. Másnap meg is jött. Szóval ne aggódj.
2016. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, meg egy kérdés: nektek is elmulasztotta a tüneteket ? ( görcsök, mellfájdalom stb. )
2016. aug. 3. 13:35
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én pont ezt a gyógyszert szedem. Nekem a placebo 2. v 3. napján szokott megjönni. Tünitek kb teljesen elmúltak, nemi hasi fájdalom ami van. Menszesz hossza is kb 2-3 nap lett.

2016. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 szem placebo tablettam van, miután beszedem mindet es elkezdem az új szem első szemet akkor szokott megjonni. Ha rendesen szeded akkor nagyon pontosan be fog állni ne aggodj:)
2016. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :) megnyugodtam
2016. aug. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!