Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor normalis, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor normalis, hogy nem jon meg? (bov. Lent)

Figyelt kérdés
3 honapja hagytam abba a fogamzasgatlot, es azutan 2x jott meg, egyszer a szokasos idoben aztan 4 nappal korabban, viszon tmar egy hete kesik. Terhesseget en kizarnam, mert azota 2x voltam a baratommal es mindket alkalommal hasznaltunk gumit, ami nem szakadt ki. Szukseges ilyenkor a terhessegi teszt, vagy ez teljesen normalis, hogy fog. gatlo utan kimarad esetleg kesik a menzeszem? Koszi elore is:-)
2014. nov. 18. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,mert a hormonháztartásnak idő kell mire helyreáll. De magad megnyugtatása miatt, csinálj egy tesztet.
2014. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam fél év volt az az idő, miután teljesen helyreállt a rend. Tehát szerintem nincs gond, a saját tapasztalatomból kiindulva. :)
2014. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.

Egy ilyen otthoni teszt meglehetősen olcsó. Mikor mi ijedtünk meg, 1200 forintért vettünk egy három darabosat, szóval szinte semmiség az egész, arról nem beszélve hogy pár perc és megvan az eredménye.

2014. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma vettem es negativ :-). Koszi a valaszokat!
2014. nov. 18. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!