Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velgynt szedek ma van a 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velgynt szedek ma van a 4 placebo bogyós napból a 2. nap és még nem jött meg. Ez az első hónap. Normális ilyenkor még?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Időben bevettem az összeset max 2 órát késtem párszor.Nem maradt ki 1 szem sem.
2015. ápr. 6. 23:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez amúgy is normális. Ahogyan el is kellett volna mondaniuk, meg szerintem benne is van a betegtájékoztatóban, a placebos napok közül bármelyiken megjöhet. Én is Velgynt szedek, nekem mostanra már az utolsó tablettánál jön meg.
2015. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz :) lehet másikat fogok iratni.. nekem sokat fáj a fejem mostanában :/
2015. ápr. 6. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hónapban még ne vonj le messzemenő következtetéseket, egyébként is mindig frontok vannak mostanában. Ha a második hónapban is így marad, akkor lehet, hogy tényleg a tabletta, de akár az is lehet hogy bebeszéled magadnak, mert fura szedni. :) Előző voltam.
2015. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnap délután megyek úgyis dokihoz kiiratni a köv. hónapot, és megkérdezem ő mit mond majd de persze köszönöm neked is :)
2015. ápr. 7. 02:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,és az is normális ha az utolsó placebo napján jön meg
2015. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma délután a dokimnál, P2 volt a rákszűrés eredménye lehet azis közre játszik..
2015. ápr. 7. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!