Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a 3. héten felejtettem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 3. héten felejtettem el beszedni a fogamzásgátlót kb pont 12 óra elteltével, az még okés, vagy kezdjem el rögtön a placebo tablettákat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 18:32
 1/6 anonim válasza:
itt a válasz paszt mek
2015. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat is, ha lehet, mert sürgős :D
2015. febr. 2. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez még belefér.

Placebo tablettával meg mit akarsz?

Az csak azért van, hogy ne felejtsd el az 1. tablettát a következő levélből.

2015. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt írta a betegtájékoztató, hogy ha a 3. héten felejtek el tablettát bevenni, akkor vagy rögtön a placebot kell elkezdeni, vagy végigszedni a rózsaszínt és a placebokat kihagyva a következő levelet elkezdeni.


Köszönöm a válaszod :)

2015. febr. 2. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, van róla fogalmad, hogy mi az a placebo? (ó, a tudatlanság.. nem mindig áldásos)
2015. febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van róla fogalmam, idézem a betegtájékoztatót: "Abba is hagyhatja a rózsaszín tabletták szedését, és közvetlenül áttérhet a 7 placebo tablettára."


Tudom, hogy a placebot nem is feltétlenül kell beszedni, hiszen tulajdonképpen nincs hatása a szervezetre.

2015. febr. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!