Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
első hónapban a mensi 5. napján kezdtem el, ki is vártam szépen hogy teljen el 1 hónap, s most kedden kezdtem újra, hat már? barátom nagyon félt, nem akarunk még babát, és szeretném tudni hogy pontosan mikor hat vagy mikor nem a bogyó... valaki segítene?
2016. júl. 29. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a betegtajekoztato sokat segithet ebben, mert pontosan le van benne irva a kerdesedre a valasz.
2016. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt írja, hogy ha 2-5. napon keztem akkor a második levél elkezdésétől van biztos hatása.. viszont ez nem egészen pontos... ezért kérdeztem, hátha egy tapasztaltabb valaki segíthet.. :)
2016. júl. 29. 14:11
 3/4 A kérdező kommentje:
azt is szeretném még tudni, hogy a 7 napos szünetben is, vérzés alatt is, szóval a ciklus mind a 28 napján védett vagyok? esetleg van időszak (levél elje-vége) amikor óvatosabbak kellene legyünk párommal?
2016. júl. 29. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs erom ironizalni. A tabletta mellett nincs peteresed ha van eleg intelligenciad rendesen szedni. Azon hogy a "masodik leveltol hat" nem tudom mi nem pontos.
2016. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!