Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló véd a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló véd a 7 napos szünetben is?

Figyelt kérdés
Igen elolvastam a betegtájékoztatót, de nekem olyan abszurd hogy nem szedem a gyógyszert mégis véd...Amúgy most szedem a 2. levelet. Nektek mi a véleményetek?
2016. júl. 28. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Édes Istenem és ennyi ésszel szexelnek is emberek ... Ezt kb. kétnaponta megkérdezi valaki. Semmi biológiát nem tanultál életedben?
2016. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Képzeld el tanultam :) Ha ennyire zavar a kérdés nem kell válaszolni és kész..Te soha nem kételkedtél még valamiben? Ahelyett, hogy ledegradálnál, inkább gondolkozz el azon, hogy te mennyire vagy tökéletes...Köszönöm :)
2016. júl. 28. 11:57
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen tökéletes vagyok, köszönöm, nem kell rajta gondolkodnom. Nem szoktam kételkedni.


A testednek is van egy hormonális ciklusa, a gyógyszer pedig ezt befolyásolja. Azaz nem úgy véd, hogy beveszed és azon a napon nem esel teherbe. Hosszútávon állítja be szervezetedet, éppen ezért véd a szünetben is. Legegyszerűbben így tudom elmagyarázni ... bonyolultabban meg nem merem :-P

2016. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha a tavaszi iskola szunetre gondolsz akkor, ez nincs meghatarozva.

Ha a levelek kozotti szunetre akkor ved.

2016. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kell ledegradálni...Értem én, hogy védenie kellene, csak kételkedtem benne. Bocs, hogy nem bízom a gyógyszerben...És mielőtt belekötnél ebbe is nem azért szedem a gyógyszert elsősorban, hogy ne legyek terhes, hanem rendszertelen ciklus miatt..Csak úgy közlöm, te sem vagy tökéletes.A választ köszönöm, mert hasznos, de ha válaszolsz egy kérdésre, akkor azért tedd, mert segíteni akarsz, és ne azért, hogy lealacsonyítsd az illetőt. Ha meg normálisan nem megy, nem kell megválaszolni. További szép napot!
2016. júl. 28. 12:08
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Latom a degradalni a kedvenc szavad :)


Nem kell minden aprosagon verig sertodni.

2016. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor lenézni...Így jobban tetszik? Nem sértődtem vérig csak elmondtam a véleményem ennyi :)
2016. júl. 28. 12:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy szokás ékezetet használni :)
2016. júl. 28. 12:11
 9/16 anonim ***** válasza:

#5:

De tökéletes vagyok és punktum!

Ez egy gyógyszer! A gyógyszereket évekig vizsgálják, kísérleteznek velük, mire a te kezedbe kerülhetnek. Azaz megbízhatsz benne, mert igen szigorú szabályai vannak ahhoz, hogy forgalomba kerüljenek.

De ha ciklus beállításra szeded, akkor nem mindegy, hogy véd -e? :-P

2016. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kellemest a hasznossal :D
2016. júl. 28. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!