Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek a gumi nélküli szexről? Egy 30 körüli férfiben megbíztok annyira, hogy kiveszi időben és megvagytok óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egy bizonyos kor felett (kb 25) nem csinálnak nagyon gondot belőle a nők, nem ragaszkodnak a gumihoz, viszont mikor egy 18 éves lánnyal voltam, nem volt hajlandó nélküle dugni. Úgyhogy maradtunk az orálnál, mert én nem szoktam használni, nem szeretem, útban van. Ki hogy van ezzel? Kort is írjatok!

(Amúgy kb 1000 megszakításos aktus / 0 gyerek a mérlegem az elmúlt 10 évben)


2016. júl. 12. 11:01
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Nálam nem korfüggő. Ezen kívül, tudtommal a tripper 30 éves kor felett is fertőz.


A tippem az, hogy egy 18 éves talán kevésbé tapasztalt, mint egy 30 éves, és azért bízik meg kevésbé a kihúzásos módszerben. Nekem már csak az nem világos, hogy 30 évesen mi a lóhúgyot akarsz te 18 éves lányoktól????

2016. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egy kis valtozatossagot. De azert nem a 18 a jellemzo. Sajnos...:)
2016. júl. 13. 01:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert agyilag még 18éves vagy mèg kevesebb! Mert a 18éves csajnak több esze volt,mint neki!!!
2016. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!