Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok anál szex gumi nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok anál szex gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ti gumi nélkül csináljátok-e vagy azzal.

Mi eddig 4x csináltuk a barátommal de semmit nem láttunk a gumin teljesen tiszta volt. De mégis vannak baktériumok amitől félnék ha átkerül a hüvelybe. Ő szeretné gumi nélkül csinálni, mert azt mondja ha megmossa utána akkor úgy lehet. De én semmit nem akarok elkapni, Jogos a félelmem?



2016. máj. 26. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

ha análba rak, akkor ne rakjon punciba utána. ennyi a képlet.

így nem kerülhet fekália a puncidba és nem lesz gáz.

am hülyeség análba a gumi, ha kellően tisztálkodtok utánna és előtte is, de cska akkor ha nem teszi át p/**ciba anál után közvetlen,

2016. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem szabad visszamenni punciba és kész. De volt olyan, hogy kérte a párom, hogy felváltva dugjam a fenekét és a punciját és nem lett baja, de persze ez lutri.
2016. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1es nyilván nem úgy gondoltam hogy rögtön tenné át egyikből ki másikba be..

De vannak olyan baktériumok amit vizzel nem lehet lemosni ugyanugy rajta marad és ha másnap együtt lennénk rendesen akkor átvinné oda. A másik meghogy neki is felmehet a hugyvezetékbe a baci, sok ilyet hallottam anális szexel

Ugyan ugy s hüvelygombát is hordozza ha a lánynak az van. Tehát ugy gondolom hogy az hogy megmossa nem elég.

2es: szerencséje volt akkor a párodnak, de ilyet soha nem mernék megcsinálni :D

2016. máj. 26. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Vannak antibakteriális tusfürdők, és kézmosók. gumi nélküli anál után olyannal megmossa a pasid és kész.

Mi is csináltuk barátnőmmel gumi nélkül is popsiba. Semmi gáz nem volt soha.

2016. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Mi gumi nelkul szoktunk analt de azt ugy hogy utana mar punciba nem teszi hanem utana lezuhanyzunk es tusfurdovel megmossa.
2016. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindig mondtam, hogy a szex-nél nagyobb perverzió nincs... :-)


Ha szereted, akkor mitől félsz?


Ha meg nem szereted, akkor miért nem veszel valami műf@s.zt? (ahelyett, hogy játszol mások érzéseivel)

2016. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os Te hülye vagy ??

játszok mások érzéseivel miért is?:)

Mert nem szeretnék semmit elkapni? hónapokig szenvedni miatta, mert ez a lánynak rosszabb elsősorban nem a fiúnak.

Szerintem nem baj, ha felelősségteljesen végig gondolom ennek a kockázatait, nem attol leszek érett valamire hogy durr bele gondolkozás nélkül.

És engedtem neki az anált is, tehát megadom amire vágyik, de honapokig nőgyogyászhoz szaladgálni nem fogom egy szex miatt.

2016. máj. 26. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Én engedném de a baråtom nem akarja.

de szerintem alap,hogy popsiból nuniba szinte soha.csak nagyon alapos mosakodás után.


Ha biztos akarsz lenni a dologban akkor te mosdmeg neki...és ha már szàjba is vennéd akkor ok.

2016. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én még gumival se mennék bele. Mármint az análba.

Viszont ha te meg szeretnéd akkor ajánlok egy alternatívát. Ha gumi nélkül akarja ám legyen (ő kaphat akkor el elég ocsmányságokat) de utána gumit húz, mielőtt egyéb helyekre megy. Vagy oda húz gumit és mielőtt máshova kerülne leveszi, lecseréli.

2016. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!