Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdések a szex menetéhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések a szex menetéhez?

Figyelt kérdés

Pár kérdésem lenne:

1. Mikor leszop a barátnőtök akkor azt addig csinálja míg el nem élveztek és csak ezután vágtok bele a szexbe?

2. Ha véletlenül elsültök szex közben akkor ezután pihenőként ujjazzátok és kinyaljátok kicsit a csajt ameddig újra versenyképesek nem lesztek?

3. Honnan tudom hogy mikor kell pózt váltani? És általában hányféle pózt hajtotok végre egy szeretkezés közben?

4. Kezdésnek melyik gumit ajánljátok? Ne legyen se túl vastag,se túl vékony anyagú.



2016. máj. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Nőként írok.

1. változó.

2. szintén változó.

3. beszélgetni szoktunk közben. Kérdezd mire vágyik.

4. egyikkel sem volt eddig gondom.


N.

2016. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs kőbe vésett forgatókönyv semmilyen nagy könyvben. Csináljátok úgy, ahogy nektek jól esik, amire igényetek van,figyeljetek oda egymásra, és akkor nem lesz gond.

A válaszaim:

1. többnyire nálunk ez az előjáték része, ritkán élvez el a párom

2. ha van kedvünk folytatni, akkor természetesen addig (mellesleg megjegyzem igen rövid idő) izgatjuk egymást

3.ahogy jól esik, erre aztán tényleg nincs szabály

4. ebben nem vagyok kompetens, nem használunk gumit.

Még egy tanács, ne görcsölj ennyire rá, és ne akard ennyire megtervezni és akkor nem lesz gond.

28N

2016. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 változo attol függ mikor voltunk együtt utoljára ! ha régebben akkor bele fér hogy első körben csak orál oda vissza aztán jöhet a második menet!

2.ez szintén változó! ha még csak az első/második menet volt és nem lankad le akkor nem feltétlen kell nyalni ujjazni csak pózt váltasz és mehet tovább!Ha már előrébb tartunk és le lankad utána akkor 69 és mehet tovább ha kész vagytok!

3.Ez nincs szabályhoz kötve! ahogy érzed! kérdezd meg a partnert hogy melyik pózt szereti stb stb ha kreativ vagy akár uj pozokat is ki probálhattok ez mind változó személyenként illetve páronként! Nálam általában 3-4 póz a minimum persze függ a menetek számátol is:)

4.Első alkalomra talán valami márkás ovszert vegyél egyrészt talán megbizhatóbb mint az olcsóbbak másrészt a lány látni fogja hogy nem vagy egy spúr skót aki ezen spórol! én első alkalommal piros durexet használtam nekem bevált de ezt is embere válogatja:)

21/f

2016. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Inkább arra használjuk hogy jól felállítsa a farkam és benedvesítse de szopást inkább akkor szokott amikor már majdnem elmegyek

2. Első menet 5-15 percig tart kilővöm a tárat megmosom a farkam és 5 perc elég hogy újra álljon mint a cövek ekkor folytatom a második menetben hogy elélvezzek kell minimum 20 perc de voltmár 1 óra is

3. Akkor váltunk pózt amikor szeretnék de egy pózban is lehet tolni általában 2-3 póz szokott lenni

4 nem tudom nem használok

2016. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jó szex menete, hogy azt és addig csináljátok, ami mindkettőtöknek örömöt okoz és nem idegenkedtek tőle azaz el tudjátok fogadni fenntartások nélkül. Nincs előírva hogy hányszor és meddig kell csináljátok, a lényeg hogy mindkettőtöknek jó legyen, de ha nem megy nem kell erőltetni, mivel akkor csak rosszabb lesz.

A gumi kérdése meg szintén szabadon választott. Próbáljatok ki többfélét, egyikkel lehet ez lesz jobb, másikkal meg az. Nem véletlenül van többféle. Van ízesített, van vastag, van vékony, van érdesített, többféle sikosítóval bevont. Egy a lényeg legyen kényelmes, és ne se lazán, se túl feszesen felhelyezve.

Beszélgessetek előtte, közben és utána róla és előbb vagy utóbb megtudjátok mi a legjobb mindkettőtök számára.

Ja és a jó szex nem a teljesítményről szól, hanem a minőségről. Toszogathatsz egész éjjel egy csajt, ha nem élvezi a közelében sem leszel a jó szexnek, maximum mindketten erőlködtök egész éjjel a semmiért.

2016. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!