Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek a gumi nélküli szexről? Egy 30 körüli férfiben megbíztok annyira, hogy kiveszi időben és megvagytok óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egy bizonyos kor felett (kb 25) nem csinálnak nagyon gondot belőle a nők, nem ragaszkodnak a gumihoz, viszont mikor egy 18 éves lánnyal voltam, nem volt hajlandó nélküle dugni. Úgyhogy maradtunk az orálnál, mert én nem szoktam használni, nem szeretem, útban van. Ki hogy van ezzel? Kort is írjatok!

(Amúgy kb 1000 megszakításos aktus / 0 gyerek a mérlegem az elmúlt 10 évben)


2016. júl. 12. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én eleve nem használhatok óvszert mert síkosító érzékeny vagyok... Viszont olyan óvszert még nem találtam ami csont száraz lett volna... Viszont ha nem lenne ez az érzékenység akkor biztos hogy óvszer nélkül nem feküdnék le senkivel akár mennyire tapasztalt sőt azt se tudni hány punciba járt esetleg milyen nemibetegség hordozója.. A gumi nem csak a nem kívánt terhesség esélyét csökkenti de a nemibetegségeket elkerülhetd... Sok lány nem feltétlenül a teherbeeséstől tart hanem a betegségtől... A mostani párommal mielőtt le feküdtem vele elkísértem egy teljeskörű kivizsgálásra... Hogy tiszta e? Hiába volt eddig csak 1 nővel úgy és a csaj is szűz volt. Nem csináltattam volna ezt a vizsgálatot ha nem mondta volna el hogy azért szakítottak mert a csaj kétszer megcsalta.... Szóval mivel én nem használhatok óvszert így a vizsgálatokat nálam kötelező meg csinálni mielőtt meg dug valaki... Persze én is meg csinálom hogy ne érezze kellemetlenül magát... De válaszolva a kérdésre nem feküdnék le óvszer nélkül senkivel.. És inkább használnék gumit de sajnos nem tudok.. 22 N
2016. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd se 18, de 25, de most 30+ évesen se hittem abban hogy a megszakítás az védekezés.


Egyik, hogy nem tőlem függ. Az pedig hogy a másik mit mondd hogy neki még mindig sikerült, sosem volt gond, nahát.. pont nem érdekel, én testem, és nem fogom a másiktól függővé tenni azt, hogy épp hogy sikerül.


A gumit én sem szerettem sosem, de egy normális kapcsolatban pl szedtem tablettát. Egy 18 éves kiscsaj azért nem feltétlenül szed, mondjuk ez is lehet az oka, meg talán az hogy sikerült olyanokkal találkoznod akik felelősségteljes szexuális életet próbálnak élni.


A 25+ pedig bármi lehet, bátor, nem baj ha nem sikerült kivenne időben, gyógyszert szed, vagy elfogadja azt a rizikót hogy ha nem sikerült akkor beveszi az esemény utánit. Akármi oka lehet.

2016. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is erdekelnek a nemi betegsegek??? Ez gàz!

29 n

2016. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkiben nem bízok meg! Nincs ráírva senkire, hogy beteg e vagy sem. Jól tette a 18 éves lány, hogy gumi nélkül nem ment bele, főleg, hogy "dugni" akartál. És azt is számoltad, hogy mennyi nemi betegséget adtál át? Akinek az óvszer probléma az nem is férfi ez a véleményem. 36N
2016. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A nemi betegségeket ismered??? Kitudja mi mindent szedtél már össze?!!! A gumi nem csak a terhesség miatt kell tudod? Hány éves vagy ,agyilag nem túl sok!
2016. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
9 éves vagyok, de úgy nézek ki mint egy 11 éves ;)
2016. júl. 12. 11:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlennel sosem csinálnám gumi nélkül, viszont a barátommal, akivel több mint 2 éve együtt vagyunk már kb. a második hónapunktól kezdve nem használtunk gumit :)

Egyikünk sem szereti, a tablettákat pedig szedem, szóval baj nem lehet :)

2016. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És én 20 éves vagyok, a barátom pedig 24 :)

(Ez lemaradt)

2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" kb 1000 megszakításos aktus / 0 gyerek a mérlegem az elmúlt 10 évben"


Útban van a gumi.


:D :D :D

2016. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy kb 1000 megszakításos aktus / 0 gyerek a mérlegem az elmúlt 10 évben)"


Ebből hány nullát vegyünk le és utána mennyivel osszuk el?

Arra nem gondoltál, hogy vaktölténnyel lövöldözöl.

2016. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!