Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a megszakításos szex?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
legalább annyira mint a lyukas gumi
2016. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 éve tolom így. Néha van egy kis izgulás.
2016. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé kockázatos azért, meg a férfinek nagyon kell ismernie a saját határait, na meg lehetőleg nem csak a legeslegutolsó pillanatban kirántani.

Az exemmel megszakításos módszerrel végeztünk, de tudtam hogy mikor vagyok ott hogy már el fogok menni, illetve jóval előtte (amikor messze nem éreztem hogy elmegyek) kihúztam, és egy kis kézimunkázás után élveztem rá a testére.

De úgy még biztonságosabb, ha pharmatex krém vagy kúp is van mellette kiegészítésként a megszakítás mellé, akkor már tényleg nem kell szerintem félni.

2016. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én 3 éve szexelek igy a párommal, persze mindig van egy kis izgulás h para van e, de eddig még nem volt
2016. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, hogy terhes lesz akkor nyugodtan alkalmazzátok. Nem olyan könnyű teherbe esni, de egy szót sem szólhattok ha pár hónapon belül összejön a baba.
2016. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose volt belőle problémám.
2016. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó mindig izgulni, egy abortusz tuti nagyon fáj a lánynak. Viszont ha jöhet a gyerek, de nem sürgős akkor ajánlom.


Kicsit olyan mint bekötött szemmel autót vezetni. Egy darabig lehet.

2016. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!