Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kényelmes, de biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényelmes, de biztonságos óvszer, amiben élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Különböző egészségügyi problémák miatt az orvosom "letiltott" a fogamzásgátló tabletta szedéséről. A párommal 1 éve védekezünk így, de most kénytelenek leszünk átszokni az óvszerre. Még sosem szexeltünk óvszerrel, mert amikor összejöttünk, én már tablettát szedtem. Igazából javaslatokra lenne szükségem, hogy ki-milyen óvszert használ, ami kényelmes is, de egyben biztonságos is és jó vele a szex? A párom mérete átlagosnak mondható, nem is kicsi, de nem is lószerszám. Köszi a segítséget!
2016. jan. 9. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A spirál sokkal jobb, minden szempontból. Engem is letiltottak a fogiról,nézz utána.
2016. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi Masculan márkájú óvszert használunk, a párom teljes mértékben élvezi a szexet és még soha nem szakadt ki. Bár hozzáteszem, hogy a korábbi kapcsolataimban is védekeztem óvszerrel és akkor más márkákról volt szó, de azok sem szakadtak ki és azokkal sem volt gond élvezet szempontjából.
2016. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb az átlagnál akkor szexshopban érdeklődjön. A szakember megmondja. :)



F

2016. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Pont azt írtam, hogy ÁTLAGOSNAK mondható.


#2 Köszönöm szépen a tippet! :) Igazából most nagyon fontos a biztonság, hiszen az orvosom felhívta a figyelmemet arra, hogy a gyógyszer elhagyása után egy ideig fokozottan vevő lesz a szervezetem a terhességre. :D


#1 Az orvosom nekem nem javasolja a spirált. Csak és kizárólag már szült nők számára.

2016. jan. 9. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb a durex extra safe.
2016. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Young Hearts óvszert próbáljátok ki, Müller drogériákban kapható. Nem drága, és nekem elég kényelmes (16,5 cm péniszre).
2016. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az első pár hétre maximális biztonságot szeretnél, akkor a LifeStyles Ultra Safe-et ajánlom. Ugyan tuti biztonságos, hiszen spermiciddel síkosított és viszonylag olcsó - cserébe viszont nem túl jó az illata (sőt, inkább szaga :)) és az íze is kifejezetten rossz (ugye a spermicidnek köszönhetően). Szóval ha szerettek hosszan, sokáig szeretkezni és az aktust néha megszakítani egy kis orális játszadozásra, akkor ezt semmiképpen nem ajánlom, mert nem túl finom utána a punci. :) Viszont addig a pár hétig ki lehet bírni, szerintem megéri a plusz védelmet.

[link]


Ha már túl vagytok a kritikusan veszélyes heteken, akkor lehet váltani valami kényelmesre. Létezik a LifeStyles Ultra Thin, ami ár/érték arányban talán a legjobb választás. Legalábbis ami az élvezetet illeti, hiszen ebben legalább éreztek is valamit. Illata/íze semleges, de azért van egy jellegzetes "gumiszaga", de nem olyan borzasztó, mint az előzőnek.

[link]


Na, de itt van az igazi prémium minőség! LifeStyles Skyn! Tudom, most olyan vagyok, mint valami rossz marketinges, de ez tényleg kurväjó! :D Se szaga, se íze, se bűze! És tényleg majdnem olyan, mintha semmit sem viselnék! Fantasztikus! :D Mióta rátaláltunk, csak ezt használjuk. Legalábbis én ennél jobbat még nem próbáltam. Igaz, az ára kicsit borsos, ezért érdemes nagy kiszerelésben venni, de megéri! Ha tényleg nincs már lehetőségetek a gumin kívül, akkor én ezt ajánlom! Még síkosított is, szóval ha jól csináljátok még arra sem kell pluszban költeni. :)

[link]


Amint a fenti ábra is mutatja, inkább LifeStyles párti vagyok. Sokféle Durexet, Masculant, RakO-t kipróbáltunk, de egyik sem volt igazán jó. A Durexnek van még a "Feel Ultra Thin" és a "RealFeel" változata, de ezek drágábbak és szerintem minőségben sem olyan jók, mint a Skyn, bár nem sokáig használtuk. Az ilyen bordázott, gyümölcsös, szagos-ízes, világítós cuccokról nem tudok nyilatkozni, mert a hideg ráz tőlük. :)

2016. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: nekem a durex extra safe szakadt ki pont most 1 hete...


kérdező, bármilyen óvszert is használtok érdemes mindig odafigyelni rá, hogy egyben van-e még.. egyikben sem lehet 100% megbízni hogy nem szakad ki mert bármelyik márka kiszakadhat pl. gyári hiba miatt.

2016. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Hát azért ezeket az óvszereket már nagyon durva teszteknek vetik alá. De tény, hogy így is előfordulhat, hogy elszakad. Egyszer velem is megtörtént, de az valami nagyon ismeretlen márka volt, ha jól emlékszem apámtól kaptam egy százas kiszerelésben. :) Svéd cucc volt, valami "Profil", szerintem ez:


[link]


De mondom: egyetlen egyszer fordult velem elő, hogy elszakadt. Mondjuk akkor nagyon elemünkben voltunk és már vagy 2 órája használtuk, ezért elvékonyodott és egyszerűen megadta magát. De azóta nem fordult elő. Persze ettől függetlenül érdemes leellenőrizni a minőségét, nehogy baj legyen. Ja, és figyeljetek oda rá, hogy sose kerüljön fel fordítva! Ha véletlenül mégis sikerült fordítva belebújni, akkor inkább vegyétek le és bontsatok egy újat. Ilyenkor nem lehet rendesen legörgetni, hanem így alá kell nyúlni és le kell ráncigálni. Viszont ilyenkor levegő kerül alá, amitől viszont már tényleg kilyukadhat/elszakadhat! Szóval ilyenkor nem érdemes spórolni vele.


Ha nagyon izgultok és nem undorodtok nagyon a dologtól, akkor szeretkezés után töltsétek meg az óvszert vízzel és figyeljétek meg, hogy nem lyukas e valahol. Mondjuk ez már szerintem is túlzás, de így biztosan nyugodtan fogtok aludni. :) Bár ennél még arra is nagyobb az esély, hogy előjáték során következik be a "baleset". Szóval amíg nincs fent a gumi, nagyon ügyeljetek rá, hogy mit-hova tesztek. :)

2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!