Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos így a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos így a szex?

Figyelt kérdés
1-2 éve szedem a fogamzásgátlót folyamatosan , tavaly novemberben és januárban is kaptam antibiotikumot sajnos, es ebben a honapban kihagytam 1 szem gyogyszert veletlen.. Mennyire véd így a teherbe eséstől ? :)
2016. márc. 17. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát elvileg veszélyes kihagyni akár egyet is
2016. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
Ez függ attól, hogy milyen gyógyszert szedsz, erről a nőgyógyász többet tudna mondani.
2016. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Antibiotikum mellett érdemes máshogy is védekezni, mivel köztudottan csökkenti a tabletta hatását, kvázi mintha nem is szednéd a fogamzásgátlót. Azt szokták javasolni, hogy az antibiotikum kúra idején és az azt követő 7 napban mindenképp használjatok óvszert is. Te ezt nem tetted meg, de gondolom az már feltűnt volna, ha novemberben teherbe estél volna :D A januári még necces, az még megbújhat, de nem valószínű. Én a helyedben legközelebb jobban figyelnék erre...


Ha kihagysz egy szemet, az sem jó, az is csökkenti a hatást.

2016. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as válaszoló , félre értetted egy picit.. Nem feküdtem le senkivel amikor ezeket a gyógyszereket szedtem. Én arra gondoltam , hogy ha most lefeküdnénk a barátommal mennyire védene , mennyire van hatással rá

Ezen kívűl köszönöm az eddigi válaszokat :)

2016. márc. 17. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja... úristen, akkor nagyon buta vagy, ne haragudj :D Az, hogy novemberben mit csináltál, hogy szedted a gyógyszert, sehogy se hat arra, hogy most márciusban mit csinálsz... A januári sem számít már, néhány hétre előre van ennek csak hatása, nem hónapokra.

Ha ebben a hónapban kihagytál egy szemet, az gond, a többi már nem számít. Ahogy le is írtam, antibiotikum szedésénél a szedés utáni egy hétben még kell máshogy is védekezni a tablettán kívül, hogy biztos legyen a védelem, de amúgy ennyi, utána nyugodtan lehet már óvszer nélkül. Viszont most, hogy kihagytál egy szemet, érdemes a következő levél elkezdéséig óvszert vagy más módszert is alkalmazni.

2016. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért kell lebutázni ?! Bocsánat , hogy felelősséggel próbálok élni és inkább megkérdezem mint hogy hülyeséget csináljak.. Mivel ő az első partner, sok tapasztalatom még nem volt. Ennek ellenére köszönöm a választ. 20L
2016. márc. 17. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem benned tartaná a végén az is segítene, s ha lenyeled neki, az is biztonságos.
2016. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már március van, tehát második illetve harmadik levélnél tartasz január óta, ami azt jelenti,teljesen biztonságos lenne, ha most lefeküdnél a pároddal :)
2016. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!