Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még soha nem volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt olyan barátnőm akinek spirálja lett volna, ez mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Úgy értem elélvezhetek benne, vagy érdemes előtte kivenni, vagy használjak gumit?

Mert ő azt mondja ez biztonságos nyugodtan lehet bármit.


De én azért megkérdeznék másokat is.


2016. jún. 19. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A spirált viselő nők kisebb valószínűséggel esnek teherbe, mint a hormontartalmú injekció segítségével védekező társaik


A spirál vagy szakszerűbben mondva méhen belüli fogamzásgátló eszközt , nevének megfelelően a méh üregébe helyezik fel, ahol úgynevezett steril gyulladást létrehozva gátolja az embrió megtapadását.


Gyerek ellen hatásos,betegségek ellen nem :))

2016. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hormontartalmú spirál jobb, mint a sima, de elég magas a védettségi állapot. Összehasonlítva a gumival vagy a bogyóval hatásosabb, de csak azért mert ezzel nem kell foglalkozni és ügyesnek lenni a felhelyezésnél! Valahol olvastam, hogy a fogamzásgátlónál 1 századdal vagx ezrelékkel rosszabb a hatásfoka..

Nem kell aggódni, az a lényeg! :) Max. azon, hogy tényleg van neki ilyen vagy csak mondja! :D A legtöbb modell olyan, hogy a hüvelybe lóg egy kis szál, amivel lehet ellenőrizni, hogy a helyén van-e!

2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 icu75 ***** válasza:
Én már régóta használok spirált(5évest) már a második van fenn. Heti1-4x szeretkezünk,ennek 90%-ában a puncimba élvez a párom. Eddig még semmi panaszom nincs a spirál hatékonyságára. Annyi van hogy a menstruációm erősebb lett(de csak 3napig tart) Van egy barátnőm,ő is spirált tetetett fel neki a mensije elhúzódó lett (10nap)pecsételős vérzéssel.
2016. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!