Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer+ félbehagyós módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer+ félbehagyós módszer mennyire biztonságos? Valami tipp?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Óvszer mellett minek félbehagyni? Ennyire erővel már ne is szexeljetek, az teljesen biztonságos lesz.
2016. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen kérdések felmerülnek, biztos, hogy elég érett/érettek vagy/vagytok a szexhez?
2016. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztonságos, csak kb. semmi értelme.

Ha valaki előírásnak megfelelően használja az óvszert, akkor az önmagában is kellő védelmet ad, így nem kell az élvezetből olyan sokat elvenni, hogy meg kelljen szakítani a dolgokat.

2016. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szimplán fiatalok vagyunk, és még semmi esetre sem jöhetne gyerek :D Az első alkalmat tervezzük.. és csak gondolkodom.

Kérdezni meg nem bűn :) Köszönöm

2016. máj. 22. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a legbiztonságosabb ha nem csinálod. :D Nincs 100%-os védelem, de ha nem szakad el a gumi, akkor nyugodtan elmehet benned és nem kell azon görcsölni, hogy elszakad, ha rendesen használjátok. Előváladéktól is lehet baj szóval ha elszakad a gumi, egyre megy. Akkor egy eseményutáni kell.

Lényeg, hogy gumival végig mehet, ha meg a srác nem akar gumit, vagy esetleg megunjátok egy idő után, akkor meg gyógyszer. :)

2016. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy addigra 1 éve leszünk együtt. És imádjuk egymást.

Ő teljesen normális. Óvszerben benne van,sőt maga emlegeti :)

Az a lényeg hogy semmi esetre sem jöhet baba, ezért gondoltuk,hogy kombinálnánk.

Egyből gumi, előváladékra figyelnénk. És ha még sérülne is.. messze nem bennem menne el :)

2016. máj. 22. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyilván egyik fiatal sem akar gyereket. Ezért kell a gumi. Sok év alatt még sosem szakadt ki nekem, még csak nem is hallottam olyanról, persze neten lehet olvasni rémhírt, de az az internet.. De még ha netalántán véletlenül ki is szakadna, aminek nagyon csekély a valószínűsége, még akkor is minimális az esély, hogy teherbeess. Akik babával próbálkoznak, azoknak is általában csak sokadjára sikerül..
2016. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van silány minőségű gumi is. Pl a gyógyszertári masculan-ról még jót nem hallottam. De pl a Durex teljesen megbízható. És könnyen beszerezhető bármelyik hipermarketben is akár, meg sok helyen kisebb boltokban is.
2016. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Pl a gyógyszertári masculan-ról még jót nem hallottam. De pl a Durex teljesen megbízható"

Hosszú évek óta Masculan-t használunk a párommal, korábbi kapcsolataimban is használtuk, soha egyszer sem szakadt ki, viszont életem során egyszer szakadt ki óvszer, szerencsére csak felhúzáskor, tehát nem aktus közben és az is Durex volt.:) Szóval vannak ám más tapasztalatok is...:)

2016. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez ad nektek biztonságot nyugodtan húzza ki mielőtt elélvez, és fejezze be kívül! :)
2016. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!