Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tud nekem segíteni az, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud nekem segíteni az, aki már régóta él szexuális életet?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget/tanácsot kérni.


Van egy barátnőm. Nekem ő az első nő az életemben.

Több, mint fél éve vagyunk együtt és már megtörtént az aktus a második hónap után.

Mindig védekezünk rendesen. Igazából a legdrágább óvszert veszem meg. Eddig még semmi baj nem volt vele. De mindig félek attól, hogy esetleg kilyukad.

Legnagyobb félelmem a nem tervezett terhesség. Mert még, csak 20 éves vagyok a barátnőm meg 19. Karrierünk kezdetén állunk. És tudom, hogy még felelőtlenség lenne egy baba. Szeretem a párom nagyon. De ettől tartok mindig. És, amikor szeretkezünk utána mindig attól parázok, hogy mikor jön majd meg neki. Szerintetek túl parázom a dolgokat?

Mert ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy vannak az egy éjszakás kalandok. Pl a bulikon és azoknál az embereknél se szokott lenni baba (általában), ha védekezés is van.

Nagyon véresen komolyan gondolom ezt az egészet?


Köszönöm annak, aki válaszol nekem!


2016. jún. 13. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Több óvszert semmiképpen ne húzz fel egyszerre, úgy sokkal hamarabb kilyukad, mert dörzsölődnek egymáshoz!
2016. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Több óvszer egymáson sokkal hamarabb kilyukad az egymást élet súroló hatás miatt.
2016. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen ezt tudom. És mindent rendeltetés szeruen használok.

2016. jún. 13. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudok segíteni. (20-éves párkapcsolat, rendszeres szex)

Minőségi óvszer,és rendeltetésszerű használat során,nagyon minimális az esélye a "balesetnek"

Tíz évig szedtem tablettát és sajnos én is beteg lettem, (pedig a legdrágább és modern'fogamzásgátlót használtam. )négy évbe telt a gyógyulás és, hogy ki tisztuljon a szervezetemből a rengeteg hormon!

Óvszerhasználatnál kerülni kell a testápolót és olajokat, vigyázni a műkörömmel való felhelyezésnél,hogy ne sérüljön. -De nem kell rástresszelni mert ezek már ellenörzött, strapabíró gumik"

,ha több aktus van, közte le kell mosakodni, de ez se nagy macera.

Tehát hosszú idő óta napi szinten nem ért semmi baleset! Fősulira készülő gyerekeim melett gondolhatod, hogy én sem akarok teherbe esni.De én bízom az óvszerben.

2016. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítő válaszát!

Nem gondoltam volna, hogy ennyien fogtok nekem válaszolni a kérdésemre.

Szép napot nektek!

Próbálok nem parázni már és vigyázok mindennel.

Köszönöm!

Sziasztok! :D

2016. jún. 14. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!