Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandraa17 kérdése:

Lehetek terhes? Rendszeres szexuális életet élek a párommal de fogamzásgátlót szedek . De a decemberi honapban kimaradt egy gyogyszerem . Kimaradt a mensim is ebben a honapban és a terhességi tüneteket is részben érzékeltem főleg hogy nől a hasam.

Figyelt kérdés
Tesztet nem vettem még mert a fogamzásgátlóm (stodette) az van a papirján hogy ha 2. honapban is kimarad a havim akkor forduljak orvoshoz. Segitenétek kérlek!
2015. jan. 3. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:

"a terhességi tüneteket is részben érzékeltem főleg hogy nől a hasam"


Beképzelted. Az első pár hétben kétlem, hogy érzékelhetően nőne. (vagy hízol...tudod, karácsony, folymatos zabálás)


"papirján hogy ha 2. honapban is kimarad a havim akkor forduljak orvoshoz."


Ezen a mondaton mit nem értesz? Húzzál orvoshoz, ha a 2. hónapban is kimarad.


Amúgy igen, ettől még lehetsz terhes is. Mi honnan tudjuk?

2015. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes! 1 szem kihagyása is csökkentheti a hatást!

Vegyél tesztet amúgy és megtudod.

De azért ha decemberbe estél teherbe, akkor kb. még semmilyen tünetet nem nagyon éreznél, pláne azt nem tapasztalnád, hogy nő a hasad. Kb. 3 hónapos terhességi korban kezd el nőni egy kismama hasa a babától. Na, te ettől még messze vagy, ha éppen terhes is lettél!

2015. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nől a hasad? :D

A harmadik hónapban kezd el NŐLni a hasad.

2015. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem csak a 3.honapban nől a has a testvérem 7 hetes volt mikor már lehetett látni rajta.....és volt már rá példa hogy kimaradt egy gyogyszer máskor is de akkor ugyanugy megjött és most dec elején maradt ki és ..hányinger fejfájás evés ivás össze vissza ..könnyen leszek rosszul ...stb.

ezért tettem fel a kérdést...

2015. jan. 3. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy teszt mindent megoldana.

De várjál még két hónapot nyugodtan, hisz azt mondja a használati. Addigra talán már 3 hónapos leszel, és nem lehet elvetetni. :D

2015. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nemis vetetném el..csak a tesztben nem bizom...

de azért köszönöm...

2015. jan. 3. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:

7 hetesen látszott a kismamapocakja? Ezen jót nevettem.:) Tudod mi látszik ennyi idősen? A puffadás, ami terhesség idején, főleg az elején elég gyakori.

Igazi, kismama pocak majd valóban 3 hónapos kor körül látszik. Elhiheted, magam is voltam kismama.:)

És a hányinger, hányás, rosszullét, puffadás pedig egy sima gyomorrontás, vagy össze-vissza evés miatt is előjön.

De mint említettem, ha hagytál ki gyógyszert, akkor nem megfelelő a gyógyszer hatása, így lehetsz terhes. És az nem a gyógyszer hibája, hanem a tiéd.

És nem bízol a tesztben? Ne viccelj már! A sikeres aktus után minimum 2 héttel, de 3 hét után már nincs az a teszt, ami ne mutatná ki a terhességet!

Szóval hajrá!

2015. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen igazad van a puffadásra gondoltam és köszönöm :)
2015. jan. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!