Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak és nők! Tervezitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Tervezitek, ha meg lesz a kívánt gyermekszem leköttetitek az ondó- ill. petevezetéketeket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 14:51
 1/5 anonim válasza:
Én már akár most is :). Tervezem a közeljövőben mindenképpen.
2016. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak olyan esetben, ha ezt más dolog is indokolná, nem csak az, hogy nem akarok több gyereket. Pl. édesanyám azért köttette el magát, mert négy problémás terhesség (abból egy vetélés, és három császármetszéses szülés) után már nem bírta volna lelkileg a dolgot, és a császármetszések miatt félő volt, hogy a hasfala nem bírna egy újabb terhességet.
2016. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Én nem. Megvan a kívánt gyerekszám, de eszembe nem jutna elköttetni az ondóvezetékemet, mert mi van ha 20 év múlva beújítok egy fiatal csajt? :-) Meg amúgy is francnak műttessem meg magam ha nem muszáj, aztán kinyírják a gyíkot is
2016. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. N
2016. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!