Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfi ondó, sperma és a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi ondó, sperma és a női hüvelyváladék között mi különbség? Szín, szag, állag?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert óvszerrel védekeztünk és szex után 30 perc múlva a hulvelyembol fehéres cucc folyt, de én nem élveztem el. ÉS most nem tudom ez a testnedv kitől származik.

Ami a legrosszabb hogy 6 gyógyszertarba voltam szombat van egy van csak nyitva az orvosom nem rendel nő dokim nincs és nem tudok egy rohadt 72 napos tabit venni.


2016. márc. 19. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem bízok az óvszerba. Mikor vége lett a szexnek kérdeztem a pasit, hogy nem szakadt e ki. Ő erre ezt mondta nem látod itt van benne, igen láttam hogy benne volt a gumiba. De én óvszerrel most csináltam először szóval nem értek hozzá. Előző barátommal mindig megszakitassal szexeltünk. Ez a gumi a fiú penészin meg szerintem eléggé fel volt csúszva de ő azt mondja nem lyukas, utána azt is kis dobta ki a kukába. mikor mondom neki nem szakadt e ki akkor ő lehuzta és mutatta (logatta) itt van benne nem látod. Szerintetek?

Ő 34 éves én 19.

2016. márc. 19. 14:33
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Kár, hogy nem biológia tanár, ő el tudná neked magyarázni, mit hagytál ki gimi harmadikban lol.
2016. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom ez egyik sűrűbb, erősebb szaga a hüvelyváladék pedig vízben oldódik az ondó nem. Több információ érdekelne ezzel kapcsolatban, szerintem ez az oldal erre van kitalálva. Nem hagytam ki semmit.. Nem jön ide a gimnázium!
2016. márc. 19. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:

korábban megszakításossal védekeztél, attól nem féltél most azt mondod, hogy nem bízol az óvszerben, azzal védekeztél és most be vagy parázva

érdekes...

nem lehet, hogy az a saját nedved? csak mert nem élveztél el, attól még belőled is folyik a saját nedved

2016. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez az előző párommal azért nem féltem a megszakítással vedekekezni, mert vele nem féltem volna egy babával hiába fiatalabb.

Nem tudom én is ezen gondolkodtam, de az én testnedvemnek nem ilyen a színe hanem átlátszó ez még sűrű erős szagú erős fehér színű volt.

2016. márc. 19. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy elkaptál valamit?
2016. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!