Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt óvszer. Lehet ok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt óvszer. Lehet ok a félelemre?

Figyelt kérdés

Ma barátnőmmel együtt voltunk, és már pár perce csináltuk, pózt váltottunk, és próbáltam betenni neki, viszont éreztem, hogy megszaladt. Rögtön meg is néztem, kiszakadt az óvszer. Nem folytattuk tovább. Mikor levettem az óvszer a péniszemről, kibírtam préselni a teljesen átlátszó előváladékot. Viszont előtte ahogy épp tettem volna be neki, megnéztem és látszódott az előváladék is az óvszeren belül.


Az előző elélvezés óta eltelt legalább 40 óra, szóval azóta tusoltam (minden irányban alaposan, ott is), és hát ugye vizeltem is, tehát kiürült a húgycső.


Lehet ok a félelemre? Úgy tudom az előváladék csak is akkor tartalmaz ondót, ha előtte is az volt a húgycsőben (tehát pl egy második menetnél). Mert hát eleve azért van, hogy "tisztítsa az utat" az ondónak.



2016. jún. 10. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon csekély esélye van nincs véletlenül a lánynál eset utáni? mert inkább az mint egy abortusz gondolom ha nem lenne baj a gyerek akkor nem igy irtad volna :D
2016. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem mire gondolsz, kedves második hozzászóló.

Amúgy is a rendes válaszok reményében írtam ki ezt a kérdést nem pedig, hogy egymásba kössünk bele.

2016. jún. 10. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendesen válaszoltam.

Meg kell tanulni gumiban dugnod,mert akkor állandóan ráfogsz görcsölni és az meg tönkre ba---ssa az együttlétet.


Vásárolj már márkát,aztán ha ott is kiszakad akkor valóban ügyetlenkedés az oka.

2016. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*más
2016. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel szabadlábon...
2016. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne. Azt írtad próbáltad betenni és akkor szakadt el.
2016. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát becsúszott, de rögtön ki is lett húzva.
2016. jún. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!