Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer vége szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer vége szex közben, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap délután együtt voltunk a barátommal. Kotonnal védekeztünk. Már vagy 10 perce befejeztük, a koton rajta maradt. Mikor levette a kotont, megcsomózta forgatott rajta egyet, és ekkor éreztem, hogy fröcsög, megnéztük és majdnem a tövénél ki volt szakadva a gumi. Lehet belőle baj? Nem tudjuk, hogy szex közben szakadt-e ki vagy utána! Amikor elment bennem és utána kihúzta minden sperma a kotonban volt látszatra.
2016. máj. 26. 10:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és a menstruációm végén vagyok!
2016. máj. 26. 10:34
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, ha megcsomózta, akkor azt a tövénél tudja megtenni ...

Meg: " minden sperma a kotonban volt látszatra" - megszámoltad a kis genyókat?

2016. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A csomo alatt volt pont a szakadas, es tele volt spermaval a koton amikor kihuzta.
2016. máj. 26. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Figyi! Esély van, de nagyon-nagyon minimális. Ha aggódsz, akkor két hét múlva tesztelj egyet és kész.
2016. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Raadasul meg rendszertelen is a verzesem es hatrahajlo mehem van, bar oszinten szolva meg nem tudom, hogy az pontosan mit is jelent. A csomo alatti szakadast ugy ertettem, hogy a spermazsakos vegehez kozelebbi reszen.
2016. máj. 26. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Tehát akkor nem a tövénél, hanem a végénél :-P Az úgy gázabb ...
2016. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na nehéz elmondani :D szóval a tövénél, csak ugye miután kötött rá egy csomót, a csomó azon oldalán volt, amely a végének van az oldalán. Az a legnagyobb baj, hogy tényleg nem tudjuk, hogy mikor szakadt ki. A barátom mindig ellenőrzi, aktus közben is meg szokta nézni, és mikor végzünk akkor is. Lehet, hogy mivel játszott vele aközben szakadt el?
2016. máj. 26. 11:05
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy kedves kérdező hölgy?Mert a kétségbeesésedből ítélve,kb 16-17.
2016. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok, eltaláltad! :) és igen, kétségbe vagyok esve. Nyilván ha a spermazsákn szakadt volna ki, akkor már rég megjártam volna a nőgyógyász-patika dolgot!
2016. máj. 26. 11:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ha te nem, mi sem tudjuk mikor szakadt ki a gumi.

Egyébként hátrahajló méhhel valamivel nehezebb teherbe esni, mert a spermáknak többet kell dolgoziuk hogy elérjék a célt.

2016. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!