Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ondó folyt volna ki belőlele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ondó folyt volna ki belőlele, mi a véleményetek? 20L

Figyelt kérdés

Tegnap este szexeltünk az új fiummal, húzott óvszert hamar elmentünk mindketten kb 10 perc alatt. Szex után haza hozott kb 20 perc volt levettem az alsóbugyim és fehér sűrű váladék folyt ki belőlem na most nem tudom ez hogy lehet vagy kié lehet ez a váladék örülnék ha nem a fiue lenne.

Csak ha gumit használtunk akkor, nem kellett volna ki folyni belőlem.

Viszont mikor együtt voltunk láttam a gumi tele volt spermával. De én még ismerem olyannyira a testem váladékat hogy ez enyém nem ilyen színű, nem ilyen szagú, nem ilyen az állaga? Szerintetek? Mit tegyek, mit csináljak? Vegyek esemény utáni tanít?


2016. márc. 19. 01:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi azt írtam elmentünk, igazából csak ő én nem. És kicsit sem élveztem. Akkor csak a fiú volt a váladék? Ondó lett volna
2016. márc. 19. 01:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi azt írtam elmentünk, igazából csak ő én nem. És kicsit sem élveztem.


gondolom a tanulságot még ebből sem sikerült levonnod

2016. márc. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legközelebb olyan pasival szexelj aki figyel rád és neked is legyen orgazmusod

ne csak magának

2016. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kiszakadhatott :(((( mert a leírtak alapján nem a tiéd 20l
2016. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vény nélkül kapok tabit? Milyen nevű gyógyszerek vannak ami 72 órás?
2016. márc. 19. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kapsz tabit veny nelkul. Ugyelet

->recept->gyogyszertar. De en nem vagyok biztos benne ,hogy nem a tied. De jobb nem kockaztatni.

2016. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!