Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért kell a művi meddővé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a művi meddővé tételhez 3 vérszerinti gyerekkel rendelkezni vagy 40 év felett lenni?

Figyelt kérdés

Szerintem az ember nem 40 évesen vagy 3 gyerek után gondolhatja csak úgy hogy nem akar gyereket, én pl tudom hogy jelenleg az idegállapotom nem tesz rá alkalmassá, meg egyébként is inkább örökbe fogadnék ahol ugyebár pszichológus is megvizsgál hogy alkalmas vagyok-e rá, mégis a törvény szerint nekem nincs jogom úgy dönteni hogy én nem akarom gyereket, csak fogamzásgátlóval ami, ha a hüvelygyűrűt vesszük alapul amit most használok, 40 éves koromig kb 850.00 forintot jelent, ami valószínűleg "kicsit" több mint a műtét, a férfiakról nem is beszélve, akiknek meg ugyebár ezen kívül az egyetlen védekezési módjuk az óvszer.

Persze lehet én gondolom rosszul, de szerintem az embernek több joga kellene hogy legyen a saját nemzőképessége eldöntéséhez.


2016. jún. 9. 21:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehagytam egy nullát, 850.000 forint
2016. jún. 9. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt azért, mert az ember fiatalon máshogy gondolkodik. Én 27 éves koromig meg voltam győződve róla, hogy nem akarok gyereket. Most van egy kislányom, és nem tudom elképzelni az életemet nélküle. A műtét visszafordíthatatlan, más fogamzásgátlási módszerek nem azok.

Másrészt az államnak az az érdeke, hogy gyereket szülj, ezért kellenek az ilyen szabályozások.

2016. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy nődokit kérdeznék meg
2016. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. 39 éves vagyok, van már egy 22 éves fiam, már minden bajom van a gyógyszerektől, spirál szóba sem jöhet, mert fémérzékeny vagyok, a párom meg utálja a gumit. Egy hete beszéltem a dokimmal, fél év a várakozási idő, 30.000-Ft, de ugye csak egy fél év múlva vághatok bele.
2016. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert minden gyermektelen 45-50 vagy afeletti ember akit ismerek arról panaszkodik így is mar hogy bár csak ne lett volna hülye fiatalabbként és vállalt volna legalább egy vérszerinti gyereket.

Nyufdíjas korúakat nem ismerek, de 50-60 közti emberekből sok ilyet

2016. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az ország fogy, érdekük, hogy szüljenek a nők. Így próbálják meg még azt a kevés lehetőséget is fenntartani hogy legyen baba. Hisz ha már 20on évesen el lehet

kötni a nőket, senki sem szülne, hisz akkor a legjobb módszernek tűnik. A műtét nem fordítható vissza. Ha pedig szeretne mégis, nincs lehetőség...

2016. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért,mert kell a rabszolga..
2016. jún. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kell a rabszolgagyártás... :(

Ha hamarabb meg szeretnéd csináltatni: külföld.

2016. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!