Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valoszinu, hogy a sok antibiot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoszinu, hogy a sok antibiotikum miatt maradt ki a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Mar kb. egy eve szedek fogamzasgatlot, mindig rendesen szedem, figyelek a gyogyszer hatasat befolyasolo tenyezoket is.


Eloszor megfaztam, arcureggyulladas, utana kohoges, utana nemi betegseg(afta), eloszor csak a nemi betegsegre kezdtem el gyogyszert(antibiotikumot) szedni. Utana harom napra ra vesemedence gyulladasom lett, korhazba kerultem, ott infuzion kaptam fajdalomcsillapitot lazcsokkentot es antibiotikumot, miutan kiengedtek meg be kellett szednem egy ujabb doboz antibiotikumot.

A fogamzasgatlot vegig rendesen szedtem, a nemi betegseg megjelenesetol kezdve nyilvan nem volt aktus, miutan mindenbol teljesen kigyogyultam, eloszor gumival, kesobb gumi nelkul megszakitassal szeretkeztunk a parommal. Viszont a menstruaciom kimaradt. Nem szokott ilyen lenni, de valahogy ugy erzem inkabb a gyogyszerek meg a stressz miatt nem jott meg.


Szerintetek?


Egyebkent lassan letelik a ket het, ugyhogy veszek tesztet, de addig is erdekelne a velemenyetek. Volt valaki hasonlo helyzetben, hogy a sok antibiotikum es gyogyszerek felboritottak a hormonhaztartasat?



2016. jún. 5. 21:47
 1/2 A kérdező kommentje:
*tenyezokre is
2016. jún. 5. 21:51
 2/2 poiu ***** válasza:
Nem valószínű.
2016. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!