Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és antibiotikum?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és antibiotikum?

Figyelt kérdés

3 hete hétfőn kezdtem el szedni antibiotikumot és a fogamzásgátlót (fog. gátlót már október óta szedem), a szünetet követően. Hétfőtől péntekig egy féle antibiotikum, majd rá egy hétre hétfőn (azaz egy hete) kaptam dalacint, ami szombat reggel fogyott el.

Szerintetek elég az egy hét óvszer, vagy (szerintem ez az ideális) végig óvszerrel míg el nem kezdem az új levelet?


2016. ápr. 11. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A teljes antibiotikum kúra alatt és az abbahagyása után még 1 hétig kell kiegészítő védekezést használni.

De ha te biztosabbnak érzed, akkor inkább védekezz tovább is más módon, azzal veszíteni valód nincs!

2016. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!