Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatékony így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatékony így?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem(bár lehet hogy hülye kérdés,de megnyugtatna ha választ kapnék rá) hogyha én mindig este nyolckor veszem be a fogamzásgátlót(mistral) de mondjuk délután teszem azt négykor szexelek,akkor az előző napi amit este vettem be az védelmet nyújt ?

Köszi előre a választ!

19L



2016. máj. 29. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem komolyan kerdezed? Menj azonnal es nezd meg hogy miert es hogyan hat a tabletta, aztan gyere vissza hogy egyutt rohoghessunk ezen a bugyuta kerdeseden. Eskuszom IQ teszthez kotnem a tabletta szedeset vagy legalabbis valami "tabletta GYIK" - hoz, hogy kideruljenek az ilyenek.
2016. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is megdöbbent, hogy ilyen buta emberek szexelnek, amikor nincsenek tisztában a dolgokkal.
2016. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó igazából tisztában voltam vele hogy hülyeség csak,teljesen elakarom kerülni a terhességnek a legminimálisabb lehetőségét is,így gondoltam megkérdezem,nem kell egyből torkomnak ugrani,igazatok van utána nézhettem volna hogyan is működik ez valójában,de mentségemre szóljon nem emiatt írták fel elsődlegesen hanem hormonzavarra.különben meg szerintem még mindig jobb mint egy "lehetek-e terhes" kérdés.
2016. máj. 29. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal hatékonyabb segítséget tudnánk neked adni, ha leírnád, hogy milyen fogalmazásgátló tablettát szedsz.
2016. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Leírtam,mistral.
2016. máj. 29. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 12 óránál rövidebb időt késett a készítmény bevételével


A fogamzásgátló hatás még megbízható, ha azonnal beveszi a kimaradt tablettát, amint az eszébe jut, és a következő szemet a megszokott időpontban veszi be. Ez két tabletta bevételét is jelentheti ugyanazon a napon.

2016. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha 12 óránál hosszabb idő telt el az utolsó tabletta bevétele óta


Ha 12 óránál hosszabb idő telt el a legutóbbi esedékes tabletta bevételének tervezett időpontja óta, csökken a fogamzásgátlás hatékonysága. Különösen nagy a teherbeesés kockázata, ha a csomag elejéről vagy végéről hagyott ki tablettákat.

Ebben az esetben a következő útmutatások szerint kell eljárnia.

2016. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso, nem ezt kerdezi, csak szimplan nem erti hogy a tabletta a peteerest blokkolja.
2016. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hatékonyságát kérdezte arra az esetre, ha más időpontban veszi be.
2016. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aggódó, szorongó lány lehetsz! Élvezed egyáltalán a nemi életet?
2016. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!