Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megszakításos szexről? Mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Nem kellenek a szokásos kioktatások hogy "használj gumit" mért tisztában vagyok vele hogy kell. Szimplán a véleményetek,tapasztalataitok érdekelnek

18/L


2016. máj. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó védekezési mód, akik szerint hatásos azoknak mákja van/volt, nekem megéri a gumi/fog. gátló hogy ne azon kattogjak minden hónapban hogy úristen mikor jön már meg.
2016. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Mi a párommal már lassan 1 éve csak azt használjuk és egyszer se lettem terhes. Persze neki előváladéka sincs. :)
2016. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Inkább tölts ki egy lottó szelvényt.


A fiam is így készült.Mondjuk nem azonnal,de r9vid időn belül.

2016. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem védekezési módszer, könnyen becsúszhat belőle egy gyerek. A másik meg, hogy szerintem százszor jobb érzés, amikor a pasi benned meg el, minthogy a csúcsra érés előtt töketlenkedjen azzal, hogy kihúzza. Ezért használok gyógyszert.

19L

2016. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:
100%

meredek

csak egyszer nem rántja ki időben a partnered

és

te maradsz nem kívánt terhesnem ő

2016. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha olvasol statisztikakat nem olyan rossz. Nekem amugy mukodott 2,5 evig valakivel + negyed evig masik valakivel. De azert nem tuti:)
2016. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Mi ritkán védekezünk így, de, ha megkockáztatjuk, akkor is csak úgy, hogyha előtte még nem élvezett el egyszer sem úgy, hogy ne tisztult volna meg a húgycsöve a spermiumoktól, ugyanis az előváladék maga nem tartalmaz spermiumot, csak azt mossa ki, amit a csőben maradt korábbról. A barátommal úgy csináljuk, hogy még jóval a vége előtt kiveszi, és kézzel, vagy szájjal juttatom a csúcsra. 9 hónapja vagyunk együtt, eddig egyszer sem volt gond, bár legtöbbször gumit használunk. Egyébként szerintem, ha a pasi képes kontrollálni magát, és tényleg időben kiveszi, ráadásul nem élvezett el előtte, és tiszta a húgycső, akkor hihetetlenül kevés az esély arra, hogy baj legyen. Biológiailag semmi. Csak ezt nem szokták elmondani sehol sem. De aki teherbe esik megszakítással, az vagy extra termékeny, vagy a pasi ellőtt egy kósza töltényt/nem időben vette ki, csak nem akarja bevallani.
2016. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!