Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp megszakításos közösülésel menyire hatékony?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy ti be mernétek így válalni a szeretkezést.Nem akarom feleslegesen hormontartalmú gyógyszerekkel mérgezni magam.Fél éve így védekezünk,de félek a terhességtöl.Milyen tapasztalatotok van az ilyen fogamzásgátlással kapcsolatban?
2009. ápr. 7. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szia!Én már 6. éve használom megszakításos közösülés nélkül.Párom simán belém megy el.Nem lettem még idáig terhes.nekem teljesen bevált.
2009. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is bevált
2009. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Annyira, hogy tegnap épp egy 16 éves kiscsaj kérdezgetett itt az abortuszról, mert teherbe esett mellette. Szal megszakítás nélkül szerintem soha ne használd, csak, ha vállalod a következményeit is (abortusz vagy szülés).
2009. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
utolso: irta h megszakitassal. szoval a kerdes h megszakitas+pharmatex mennyire hatekony. en is kivancsi vagyok, sokan mondjak h ugy tlejesen biztonsagos de en mviert nem merem bevallalni pedig sokkal jobb megoldasnak tnik mint az ovszer.mindenki dicseri, de vmiert nem bizok benne. nem tudom megmagyarazni. nekem meg nem sikerult ravenni magam. abortuszt nem birnek csinalni, gyereket most meg nme tudok vallalni..... es meg igy ovszerrel is folyton parazok.
2009. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem,hüvelykúp+megszakítás.Nyilvánvaló hogy megszakítás nélkül nem merném beválalni.De hány %-ot jósoltok így a hatékonyságra?
2009. ápr. 7. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd!Az előváladékban annyira kevés spermium van,hogy azt simán elpusztítja a kúp!Én is így használom és tökéletesen működik...De tudod,hogy csak az 100%, ha nem csinálod!Én olyan 96-96%-ra becsülném kb...
2009. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96-98%
2009. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha még ezen felül kihagyod a termékeny napokat a szexszel,akkor 99% !
2009. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!