Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex fogamzásgátló kúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook012345 kérdése:

A pharmatex fogamzásgátló kúp hatékony?

Figyelt kérdés
sziasztok! a párommal 4 hónapja élünk sexuális életet , de még nem szeretnénk gyereket . szeretném kiprobálni a pharmatex fogamzásgátlót de nem vagyok 1000%-osan biztos hogy véd ezért szeretnélek titeket megkérdezni hogy hatékony -e ?
2015. aug. 10. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

mi ugy hasznaltuk a régi exemmel, hogy kúp, és nem mentem el benne. úgy voltunk vele hogy az előváladéktól már csak megvéd..

amugy azt írták itt neten, hogy ha ugy hasznalja valaki hogy csak azt, és elmegy a csávó benne, akkor az nagyon necces....

2015. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En volt hogy beleelveztem a csajomba es utana kiment kimosta magat sose volt gond a pharmatexel.
2015. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) várom a további válaszokat!
2015. aug. 10. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Megyszakítással oké, anélkül ne használd, ha nem akarsz babát...
2015. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi jelenleg naptármódszerrel kombináljuk. Peteéréskor nem használjuk, előtte és utána igen.
2015. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sok pharmatex baba van, nagyon sokan lettek mellette terhesek, kiegészítésnek jó, de én nem próbálnám ki, nagyon sok olyat olvastam hogy csíp és éget
2015. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!