Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell, alacsony hormontarta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell, alacsony hormontartalmú tabletta mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Foggátlót szeretnék szedni, az orvosom pedig a Ditinellt írta fel. Még nem szedtem tablettát.

Nincs benne szünet, folyamatosan kell szedni, ez nem furcsa? Továbbá, hogy azt mondta az orvos hogy azért is mert most ez az egyik legalacsonyabb hormontartalmú tabi..én meg elkezdtem azon aggódni ha alacsony benne a hormon mennyire hatékony a védelem? nyilván nem szednék oylat ami nagyon erős de na.. az orvosom meg mondta hogy nem kell emiatt aggódnom, ha rendszeresen veszem be nem lesz baj, az h alacsony a hormontartalma ugyanúgy véd.. ez most így van? Vagy inkább irassak fel mást más orvosnál? még nagyon véleményeket se találtam a neten, nem tűnik egy népszerű fajtának.

Ha valakinek van vele tapasztalata leírná? Köszönöm:)

21L


2016. febr. 16. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
.
2016. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mifele valasz?..ha nem tudsz velemynt irni akkor kerlek ne irj hulxessegeket nincs benne tapasztalatom szuksegem van a segitsegre. Kezdtem mar orulni h vevre jott egy valasz erre tessek..remelem boldog vagy
2016. febr. 17. 14:25
 3/5 anonim válasza:
Szia! Te elkezdted végül szedni? Ha igen, mik a tapasztalataid? Nekem is ezt írta most fel az orvos, és én is furcsának találom, hogy nincs benne szünet.
2016. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miert lenne furcsa h nincs szunet? Van negy tabletta benne(feherek) amik nem tartalmaznak semmifele hormont, csak azert vannak hogy a kovetkezo havi adagot ne fwlejtsd el idoben beszedni.
2016. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne ha valakinek azóta van bármilyen tapasztalata vele.Nekem is ezt írta fel a doki,de nem tudom tényleg álljak-e át erre,igazából a mostanival nincs semmi bajom,de az orvos azt mondta annál jobb minnél alacsonyabb a hormon tartalom.Viszont fura nekem ,hogy tényleg semmi véleményt nem találok róla,és szinte senki sem ismeri..
2016. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!