Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 21 napig kell a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 napig kell a fogamzásgátlót szednem 7 napig nem akkor kellene megjönnie de még két hete 5 napja tart a vérzésem. Akkor a hét napba meg fog jönni megint vagy addig meg lesz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ezért tanácsolta az orvosom, hogy ne a ciklus 1. napján kezdjem szedni, hanem amikor már picit "kivéreztem" (legkésőbb az 5. napon el kell kezdeni és egész hónapban máshogy is védekezni mellette). Sajnos jópár éve én is végigvéreztem 1 hónapot, a szünetben meg még jobban megjött. Most azért próbálkoznék vele újra, mert hormonbetegségem van, amit csak tünetileg lehet kezelni (genetikai probléma, aminek mindig is voltak jelei nálam, csak most "bontakozott" ki igazán). 25/L
2016. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!