Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni az utolsó szem fogamzásgátlót, másnap vettem be, mikor kéne megjönnie?

Figyelt kérdés
Fél éve szedem. Szerdán veszem be a levél első tablettáját. Az utolsó (keddi) szem után eddig mindig pénteken jött meg. Viszont most elfelejtettem bevenni a keddit (este 8kor szoktam), bevettem szerdán délután 4 körül. Mikor kéne megjönnie? Szombaton? Azért kérdezem, mert ha kimarad egy nap, akkor ha beveszem a tablettát, az nem hatástalan úgy?
2014. szept. 12. 21:42
 1/2 anonim válasza:
elvileg ilyenkor kár bevenni az utolsót, mert csak bekavar.. én is jártam így, csúszott pár napot.. most ha elfelejtem az utolsó vagy utolsó előttit akkor inkább nem veszem be és akkor azzal a két nappal hamarabb megjön.
2014. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenkinek máskor jön meg,ha az 1. napon jön meg az is jó,ha a 7.napon az is jó.A lényeg, hogy a 8. napon kezd el a következő levelet.
2014. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!