Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 21 napig kell a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 napig kell a fogamzásgátlót szednem 7 napig nem akkor kellene megjönnie de még két hete 5 napja tart a vérzésem. Akkor a hét napba meg fog jönni megint vagy addig meg lesz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 11:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
5 hónapig nem volt menstruációm most kezdtem el szedni a gyógyszert május 9.-én először most írta fel az orvos hogy beállítsa . és 29.-ig kell szednem utána a 7 napba kellene megint megjönnie. De az orvos azt mondta amikor először meg jön akkor kezdjem el szedni
2016. máj. 27. 11:39
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Ennek fuss neki még egyszer, mert nem lehet érteni azt sem, amit leírtál, meg azt sem, hogy mi a kérdésed?

Most vérzel, vagy nem? Szedsz már fog. gátló vagy nem? Ha már szeded, akkor mi a kérdés?

2016. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval mialatt szeded most megjött? Egyébként az áttöréses vérzés normális az első 3-4levél alatt, szedd be a 21szemet. A szünetben meg majd jön a rendes megvonásos vérzés valamelyik napon és a 8.szünetnapon kell folytatni a következő levéllel még akkor is ha akkor vérzel.
2016. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(A fogamzásgátló nem beállítja a menstruációt, hanem kikapcsolja, és egy mesterséges ciklust hoz létre, aminek semmi köze a menstruációhoz. Csak úgy megsúgom, hogy ne érjen váratlanul. Ha abbahagyod, ugyanolyan sz@r lesz a ciklusod. Ellenben ha nem szednél gyógyszert, idővel beállna. Hormonproblémával endokrinológust kellene felkeresni, nem pedig hagyni magadat, hogy a nőgyógyász teletömjön hormonnal.)
2016. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el először szedni a gyógyszert mert az orvos írt fel mert évek óta nem jön meg rendesen.. hanem 5-6 hónapot késik
2016. máj. 28. 12:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta amikor először megjön akkor kell elkezdenem szedni és így is történt holnap veszem be az utolsó szemet. és 7 napig nem kell szednem akkor kéne lennie a megvonásos vérzésnek vagyis akkor kéne a 7 napba valamelyik nap megjönnie. És az a kérdésem hogy abba a 7 napba megint meg fog jönni? Mert most meg van már 3 hete lesz hétfőn hogy megvan.. de nem értem ezt az egészet ha 21 napig szedem holnap jár le és a 7 napba kellene megjönnie de nekem akkor kellett elkezdenem szedni amikor először megjött 5 hónap után
2016. máj. 28. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindent jól csináltál, a 7 napos szünet valamelyikén fog megjönni. Mivel egy egy adag hormon, így nyilván meg fog jönni a megvonásos vérzés, mert ez nem menstruáció.
2016. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hormontartalom miatt verzel a gyogyszer melett. Elvileg azt mondjak az elso honapokban normalis. De esetleg menj vissza a dokihoz es kerdezz ra akkor megnyugszol,esetleg ad masik fajtat vagy probalkoztok meg par honapig hatha megszokja a szervezeted. Egyebkent jol csinaltad. Es igen sajnos meg a szunetben is megfog jonni. Most nem volt kevesebb eddig mint szokott?Mert a pecsetelo verzes jellemzo inkabb a gyogyi melett.
2016. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Amúgy ma van három hete hogy meg van.. a gyógyszer elkezdésétől..és most jön mától az a 7 nap amikor a megvonásos vérzésnek kéne lennie. de hát el se múlott azóta mióta megjött. De köszönöm szépen a válaszodat
2016. máj. 30. 08:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát általában míg gyógyszert nem szedtem két hétig szokott meg lenni első héten nagyon második héten alig. most meg van 3 hete első héten alig volt örültem is hogy második héten se lesz durva akkor meg nagyon meg jött most így harmadik hétre ilyen átlagos. Csak azt nem értem miért nem múlik. vagy a gyógyszer miatt ebbe a hét napba is meg kell hogy legyen és el se múlik addig? ahogy írtad is
2016. máj. 30. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!