Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
05.07-en kellett volna megjonnie a menstruaciomnak de csak 24.en volt a szokasoshoz kepest nagyon keves verzes gorccsel. Nincsenek tuneteim es volt ket negativ tesztem de a 7.e elotti honapban egyutt voltam a baratommal es megszakitasosan vedekeztunk. Mit gondoltok?
2016. máj. 26. 12:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es a mindket tesztet majdnem ket hettel 7.e utan de delutan csinaltam.
2016. máj. 26. 12:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de a negatív tesztek időpontjait figyelembe véve abban az esetben, ha valamiért felborult a hormonális ciklusod és a szokásosnál sokkal később, május 7-e után volt peteérésed (feltéve persze, ha abban az időszakban is szeretkeztetek).


A nagyon kevés vérzés pici vérzéssel lehet a beágyazódás tünete, de nyilván más is okozhatja.


Ha az utolsó együttlétetek után bő két héttel, vagy még három héttel utána is negatív a teszted, akkor már szinte kizárt, hogy terhes lennél.

2016. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legkorábban 14 nappal az aktus után mutatja ki első reggeli vizeletből kell mert a délutániból a korai terhességet még nem mutatja ki!

Amúgy lehetsz, mert a megszakítás nem védekezés, simán lehetsz ha épp volt peteérésed, mert sose lehet tudni mikor van egy spontán pluszba és az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat.

2016. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
04.07.en volt az elozo mestruaciom kezdete es utana egyutt voltunk 15.en 22.en es 5.en de mar jo ideje pontos volt a ciklusom egy ket napot kesett csak. Nemhiszem hogy 5.w korul lett volna a peteeresem en a 22.et tartom a legeselyesebbnek a teherbeesesre de ahhoz kepest mar bőven megvolt ket het a tesztekre, nem?
2016. máj. 26. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval a ciklusod az 50.napon van. Ez nem normális, szóval menj dokihoz! Akár terhesség, akár nem, ki kell vizsgálni az okát.

Milyen márkájú volt a teszt? Ha nem első vizeletből van akkor nem fogja biztosra mutatni mert az első hetekben alacsony a HCG hormon.

Igazból 15-én is lehetséges lett volna mert a ciklus 9.napján is lehet peteérés, ahogy a 16.-on de akár a 26.on is (az volt a mostani ciklus fele). A ciklus pontossága nem jelenti a peteérés pontosságát, mert van akinek pl abszolút nincs de vérzése van.

2016. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Gabriel teszteket csinaltam. Most erosodott a verzesem kell betet is de nem a megszokott menstruacio. A beagyazodasi verzes milyen szokott lenni? Vagy lehet mas miatt? Mostanaban elegge stresszes voltam.
2016. máj. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!