Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A baratom ket napja megujjazott viszont be nem tette a himbilimbijet viszont abban nem vagyok biztos hogy mielott megujjazott nem nyult oda magahoz es nem tudom hogy volt e sperma a kezen bar emlekeim szerint vegig fogta a kezemet csak sokan riogatnak azzal hogy mi van volt rajta mert akkor mar terhes vagyok de szerintem ahhoz hox teherbe essek sokkal tobb kene nem?!
2016. máj. 23. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi ésszel szabadlábon...
2016. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
Lehetsz igen... menj el orvoshoz és / vagy vegyél egy tesztet.
2016. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ertelmes valaszolat varok
2016. máj. 23. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél még a lottó ötösre is nagyobb az esély...
2016. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielott megujazott elelvezett egyebkent?Ha nem akkor attol hogy megfogta es esetleg veletlen elovaladek volt rajta nagyon kicsi az esely. De ha elelvezett es volt sperma az ujjan akar terhes is lehetsz. De azert igy kisebb az esely joval ,mintha beled elvezne.Tovabba az sem mindegy a ciklusod termekeny vagy kevesbbe termekeny reszen jarsz e...Amugy sztem erdemes sorrendet tartani es a holgy oromererol gondoskodni elosszor igy elkerulhetoek az ilyen aggodasra okot ado helyzetek.

En azert azt mondanam osszesegeben ne aggodj,kicsi az esely. Ha kesik tesztelj.

2016. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!