Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védve vagyok már valamennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védve vagyok már valamennyire vagy nem?

Figyelt kérdés
A menstruáció első napjától szedem a fogamzásgátlót. Eddig még nem szedtem és most járok a 12-14 napnál. De ugye ekkor van a peteérés. Arra lennék kíváncsi hogy ugyebár a tájékoztató írja ha az első naptól szedem akkor védve vagyok. De még mindig bennem van a félsz. mennyire vagyok ilyenkor védve? bár igazából kiegészítő védekezésként használunk óvszert de még ezeken a napokon félek. Így kíváncsi lennék van e valamilyen védelmem vagy most még hanyagoljam ezeken a napokon ha valami rosszul sülne el?
2016. máj. 19. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy a gyógyszerem Symicia.
2016. máj. 19. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, tény, hogy a tájékoztatón az van 1. naptól de nem éri meg kísérletezni. Mindjárt jön a szünet úgyis akkorra már védve leszel biztosra. Bírjátok ki az a biztos. Bár szerintem megszakítással lehet már csinálni ilyenkor, de ha valami gáz van nem én mondtam...:D Szóval, szedd végig és utána már biztos.
2016. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mar ezerszer leirtam, de neked is leirom. Az az igaz, ami a tajekoztaton van. Ha nem lenne 100%-ig biztos, nem mernek rairni mert utana a sok, perelő teherbeesett elperelne karterites gyanant az osszes penzuket es csodbe mennenek. Szerinted akar egy milliardos ceg csodbe menni par mondat miatt? Nem. Az egy honapot azert szoktak mondani mert sokan nem eleg intelligensek a szedeshez es elfelejtik meg tarsai. A nogyogyasz pedig remenykedik hogy egy honap alatt berogzul mindennapos rutinna es utana kepes a delikvens rendesen szedni. De ez sajnos sok esetben nincs igy. En anno a 11. szemnel hagytam el a gumit, ez volt lassan 4 eve, azota sincs 4 gyerekem.
2016. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!