Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, tablettamentes napok 7 helyett 8 lett mert elfelejtettem bevenni. Akkor most még védve voltam ebben az előző ciklusba a tabi mentes napokon is? Csak ez a ciklus lesz "rázósabb"? Nagyon fonos lenne. Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz lesz megmondani. Olvasd el a betegtájékoztatót, vagy hívd fel a nőgyógyászodat.
2015. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van nogyogyasz valstol online vagy keress ra gugliban
2015. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik nap vetted be az utolsó bogyót?

Melyik nap kellett volna kezdeni?

És végül melyik nap kezdted el?

2015. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

dec.16-án az uccsó szemet.

dec.24-én kellett volna , de 25.én vettem be

2015. dec. 28. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan mintha kihagytad volna az első szemet, ergó egész hónapban jóformán nem véd... nálunk 1. szem kihányása volt... 1 órával a bevétel után. Szerencsére előtte másfél hétig nem volt semmi és a biztonság kedvéért 1 hónapig gumiztunk. Megérte a kellemetlenség (óvszerezés), mint az aggódás.

Ha előtte lévő bő 7 napban volt aktus, akkor van esély a terhességre.

2015. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nőgyógyász is ezt gondolta a legbiztonságosabb lépésnek, 1 hónap kiegészítő védekezés.
2015. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a szünet alatt is volt...ezert izgulok. De hát hogy ha akkor még nincs tüsző eres akkor nem nagy az esélye...mivel a mensi elo napjától 2hetre van peteeres altalaban...remelem nincs semmi. Csinálok egy tesztet is biztonság kedvéért...
2015. dec. 31. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!