Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védve vagyok még vagy majd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védve vagyok még vagy majd a következő levélnél leszek?

Figyelt kérdés
este 20:00 kor kellet volna bevennem a tablettát de elfelejtettem így másnap reggel 7:40 kor vettem be.
2016. márc. 27. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvasd el a gyógyszer tájékoztatóját. Rendszerint külön tartalmazza az erre vonatkozó tanácsokat és tudnivalókat is. Ha nem találod benne ezt az információt, akkor inkább szedd be késve, de légy óvatos. Az orvos aki felírta neked azt a gyógyszert amit szedsz, pontos információkat tud neked mondani arról, hogyan hat a gyógyszer, és milyen veszélyei vannak annak ha késve szeded be vagy mennyi idő lehet a maximum késés, amikor még nem jelent kockázatot a kihagyás.

Hülyeséget nem akarok mondani, de úgy tudom a legtöbb fogamzásgátló gyógyszer amit időhöz kötve kell szedni azért elvisel 10-12 órát egy-egy esetben, maximum annyi megkötéssel, hogy aztán a következő tablettát is az előzőnek megfelelő időpontban kellene bevenni. De mint fentebb írtam, biztosat erről az az orvos tudna mondani aki felirta, hiszen jó eséllyel pontosan ismeri annak a gyógyszernek a hatásmechaniznusát

2016. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!