Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet baj? Póztól is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet baj? Póztól is függ? 20/L

Figyelt kérdés

A barátom, amikor együtt vagyunk általában bennem szeret elmenni. Óvszert nem szoktunk használni, mivel mindketten jobban szeretjük nélküle de én szedem a tablettákat. Ennek ellenére van esély rá, hogy teherbe essek?

Hallottam olyanokat, hogy bizonyos pózokban könnyebb teherbe esni. Ez igaz?

Ha igen, akkor a kutyapózban vagy hasalós (nem tudom a nevét) pózban nagyobb esély van rá? Mert ezt a kettőt szeretjük leginkább...



2016. máj. 1. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szeded a tablettat. Innentol kezdve nem ertem a kerdest.
2016. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi is gumi nélkül csináljuk már több mint 1 éve a bnőm tabit szed, de eddig nem volt gond, igaz hogy én kiveszem belőle, és nem benne megyek el.

Azt nem tudom hogy milyen pózoktól lehet könnyebben teherbe esni....

Én azt mondom Nektek hogy vegye ki a barátod mielőtt elmenne, így nagyon kicsi rá az esély.


Remélem tudtam segíteni.

19F

2016. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Már tuti terhes vagy! Ezen pozíciók gondolatától is teherbe lehet esni!
2016. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded a fogamzásgátló tabikat, akkor mehet végig bármilyen pózban.
2016. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Tabletta mellett csak a helikopter pózben nem lehet terhes az ember lànya.

Szóval, igen..terhes vagy!!!!4444!!!nééèégy!!

2016. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak a 2 embernek, aki képes volt értelmesen válaszolni:)

A többiek adhattak volna értelmet a pillanatnak és másra is fordíthatták volna azt az időt ami alatt leírták a gyerekes hülyeségeiket :)

2016. máj. 1. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Te vagy gyerekes, hogy tömöd magadba a fogamzásgátlót és szexelsz, holott azzal nem vagy tisztában, hogy peteérésed is OFF a tabletta miatt, te okos. Így rohadtul mindegy milyen pózban tömnek, nem leszel terhes.
2016. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
#7 egyet èrtek :D
2016. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem lesz baj, ha csak nem üt be egy hasmenéses-hányásos időszak.

De ha ennyire félsz akkor mond a párodnak, hogy te azt szeretnéd, hogy rád élvezzen, ne beléd. Szerintem neki se lesz ellenére, sőt, nekem izgatóbb is. :) 21N

2016. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rendesen szeded a tablettát, akkor nem leszel terhes. Ha véletlenül kihagysz 1 szemet, vegyél be másnap kettőt, és abban a hónapban érdemes gumit is használni a biztonság kedvéért. Ha hánysz, hasmenésed van, antibiotikumot kell szedned, akkor is kell a kiegészítő védekezés. Ha minden rendben, és minden nap szeded, fölösleges a gumi, vagy a megszakításos módszer, mert védettséget biztosít ( abban az 1 hétben is, míg nem szeded. ) Amúgy nincs olyan póz, amitől könnyebben teherbe esnél, ha állva csináljátok, abból is simán lehetne terhesség védekezés nélkül. Ja, és olvasd el alaposan a tabletta tájékoztatóját!
2016. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!