Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebből lehet kapcsolat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet kapcsolat vagy csak dugás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 25 éves fiúval az interneten, én 18 vagyok. Más képeivel ismerkedtünk meg de elmondtam neki hogy kamus vagyon. Azonban így is érdeklem őt. Nem vagyok egy szépségkirálynő molett vagyok de mondta hogy neki ez bejön meg hogy volt ilyen exe is. Viszont elég szex centrikusan beszéltünk úgy hogy tudja hogy én szűz vagyok.

Szerintetek csak dugni akarna?


2016. ápr. 16. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
dugasd meg vele magad nem lesz semmi bajod max pár nemi betegség
2016. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar.
2016. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Esélyes, hogy csak dugás de ha nyílt lapokkal játszotok akkor mi a gond? Ha te is akarod meg ő is akkor hajrá
2016. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én inkább kapcsolatot szeretnék. Meg mondta hogy ő várna 3 vagy több időt a pettingre és 6 hónapot is akar a szexre.
2016. ápr. 16. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezt jegyezd meg jól az összes férfi d.nó és mind csak egyet akar szexet màst nem!!

Bàrmit teszel ne legyél soha szerelmes!!!

A szerelem sz@rt sem ér!!!

Nőként mondom. Ne higy el neki semmit!!!!

2016. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

5.

Attól még hogy b****sz vagy, és nem tudsz normális párt találni ne a férfiakat szidd.

Én se vagyok valami sikeres a pártalálással, de attól még nem utálom az összes nőt (pontosabban nem tartom őket se disznónak, se másnak, csak embernek, nőnek). És képzeld, férfi létemre nem csak dugni szeretnék egy nővel. :O


Kérdező: Ezt így nehéz megmondani, szerintem ez csak idővel fog kiderülni. De ha tényleg tud várni, akkor az egy jó jel, hogy nem csak dugni akar veled.

2016. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De 6-os ,e is csak d.ni akarsz ne tagadd!!!Ne add itt a szépet
2016. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
ha várni akar a szexre, akkor kapcsolatot akar
2016. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4

Ez azt jelenti, higy lehet, hogy veled vár hónapokig de nem jelenti azt, higy addig mással nem érezheti jól magát. Ebből is látszik mennyire éretlen vagy.


45%

Szerintem téged senki sem akar megdugni. Ez a te bajod.

2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!