Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te levágatnád a péniszed vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te levágatnád a péniszed vagy a csiklód vallási okokból?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy afrikai vagy ázsiai országokban hagyomány a női nemi szerv önként csonkitása vallási okokból illetve a férfiak ki herélése vagy teljes hímvessző csonkitása. Te megtennéd felnőttként ha a vallásod elő irná a nemiszerv csonkitását?

2016. ápr. 14. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem önként csonkítják, hanem kiskorukban, erőszakkal.

Szerintem nincs olyan hülye ember a világon, aki ezt önként megtenné. Bár, olyanok is vannak akik nem szexelnek házasság előtt, meg pénzt adnak az egyháznak, úgyhogy mégis lehet, hogy van.

2016. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A körbemetélés is csonkítás szerintem.

Az afrikai országokban általában nem vallási okai vannak ezeknek.

Hanem fertőzések és a nem kívánt élősködők elkerülése.

Pl ugye arrafelé nagy luxus naponta fürdeni, a makk alatt a bőr és a húz közt meg azért a termelt váladék elég jó terep a különböző betegségeknek. A csiklóval is hasonló a helyzet.

2016. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es: A szüzesség megőrzése és a nemi szerv megcsonkítása között annyi a különbség, mint a felfüggesztett börtön és a szibériai büntetőtábor között.
2016. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es: A férfiak körülmetélését tényleg lehet higiéniai okokkal magyarázni, de ott is túlzásba esnek, mert az USA-ban a többség metél, ha zsidó, ha nem. :( A nőkre viszont ez nem vonatkozik, azért van a szőrzet, hogy megvédje a nemi szervet, tehát ott a csonkítás mindenképpen barbárság. És nem függ össze a higiéniával, mert aki nem metél, azt másodrendűnek tekintik és kiközösítik.
2016. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2, vagyok megint.

4. Nem a globalizált világra gondoltam, hanem a törzsi, nomád életmódot folytató népekre.

Náluk nincs bugyi, se semmi más. De elő fordulhat hogy a nőknél tényleg csakis a hagyományok és vallás miatt van. Az esetben olyasmi, mint a keresztényeknél a megkeresztelkedés, vagy hasonló. De azért drasztikus dolog mindenképp. Nem valami emberséges, de a vallás mint tudjuk bármire rá veszi az embereket.

2016. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

4#

A nőket azért metélik körbe, hogy ne élvezzék a szexet és ne dugjanak félre

2016. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Mar mint a butasag miatt?

NEM!

2016. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

6. Ezt nem értem, akkor a férfiak miért élvezzék a szexet? Ők félre dughatnak?

ebben nem látom a logikát. De még ha meg is akadályozza ez a dolog a félredugást, a férjével se lesz neki jó, vele is csak úgy lesz...

Ennél még az erényöv is jobb, azt le lehet venni.

Sok dolgot megvetek ebben az Európai+amerikai világnézetből eredő morális rendszerben. Ilyen a meleg jog(ez feltételezi hogy kell velük foglalkozni, pedig közben nem is kéne, csináljanak egymással amit akarnak), az erkölcsi hanyatlás, és sok hasonló dolog. De azért csak nem engedik hogy kivágjak egy darabot a gyerekekből, mert úgy nem lesznek olyanok, amilyenek feltehetően helyes neveléssel amúgy se lennének...

2016. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8#

Szerinted ott érdekel bárkit is, hogy a nő élvezi-e? Nekik az asszony az kb annyit ér mint a marha. Hasznot hoz, szül, jó néha megdugni és kész.

2016. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam erről egy dokufilmet.

Nagyon megrázó volt, ahogy a sikító kislányt többen lefogják és megcsonkítják, csak azért, hogy később ne élvezhesse a szexet. Az egész életére elveszik tőle az egyetlen tömény örömforrást, amije megadatott.

Fogalmam sincs erre hogy jöttek rá, és mégis, hogy kísérletezték ki olyan körülmények között, de nem is akarok belegondolni.


A kérdésre válaszolva, nem vállalnám semmilyen vallás kedvéért. És soha senkinek nem szabadna ezt átélnie.

2016. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!