Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom már feltettem pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom már feltettem pár bugyuta kérdést, de a nőgyógyászomat se telefonon se a rendelőbe nem tudom elérni (nyoma veszett vagy nyaralhat esetleg). Ezen indokok mellett is védett vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A nőgyógyász felírt pár hete másik fogamzásgátlót, mert a Mirabella-tól csak még rosszabb volt a bőröm, így a Roxenelle-t írta fel, ami egy 28 napon át szedő kombinált gyógyszer, 3 levelet szedtem a Mirabella-ból, a 4. levél már ez a másik volt, mert a 3. levél közbe írattak fel másikat és persze megvolt a 7 napos szünet és utána kezdtem el ezt a gyógyszert szedni, most van a 4. na, hogy szedem, de közbe a bőrgyógyász felírt egy "Zineryt por és oldószer különleges oldathoz' nevű antibiotikum és czink tartalmú kenöcsöt amit az arcomon kell alkalmazni naponta 2x. A sok bablatika után a kérdésem annyi: hogy e két tényező mellett (a gyógyszerváltás és az antibiotikum kenőcs mellett amit mától kezdtem el) szintén ugyanúgy védett vagyok e? Mert ez végül is nem tabletta antibiotikum, hanem kenőcs, bár sajna a számra is jutott egy kevés, lefojt az orrom alól így lenyeltem véletlen egy kicsit a nyálammal keverve, és nem tudom most ezek mellett ugyanúgy védett vagyok e egyből? " ez egy butaság de parás vagyok, ha például a barátom többször is elmegy bennem egy este alatt, akkor az a sok sperma nincs kihatással a védelemre, ugyanúgy véd akkor is? (pénteken alszom nála és ezért kérdezem) Szóval ezen okok és tényezők sokasága mellett akkor mennyire vagyok védett?

#fogamzásgátlás #védettség esélye
2016. ápr. 6. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Nem nyaralhat, hisz még nincsen nyár.
2016. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kenőcsök kisebb-nagyobb mennyiségben felszívódnak a bőrön keresztül, és bejutnak a szervezetbe. A bőrgyógyászt is megkérdezhetted volna, aki felírta a kenőcsöt. Ha bizonytalan vagy, akkor a fog.gátló mellett használjatok valami kiegészítő védekezést.
2016. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használjatok óvszert is mindenképpen. Először is eleve most kezdted az új gyógyszert, azt írod, ez a 4. nap, hogy szeded - honnan is tudhatnád, hogy jó neked ez a tabletta, és biztosan véd? Hiszen ennyi idő alatt arra se volt idő, hogy bármilyen mellékhatás megjelenjen esetleg. A másik pedig, hogy az antibiotikum szedése miatt a foggátló tabletta hatása csökken. Én a helyetekben nem kockáztatnék, attól, hogy ez egy kenőcs, és nem tabletta, a hatóanyag ugyanúgy bejut a szervezetedbe. Védekezzetek óvszerrel is, amit csak akkor hagyjatok el, ha már egy hete abbahagytad a kenőcs használatát.
2016. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!