Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan nyugodjak meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Mindig védekeztünk a barátommal (gumival) és mindig meg igy győződtünk arról, hogy nem lyukas a gumi. Mégis túl aggódom a dolgot és félek, hogy terhes vagyok. Szinte minden hónapban késik a menszeszem pont ahogy ebben a hónapban is, és nem tudom milyen módszerrel nyugodjak meg, hogy végre megjöjjön.
2016. márc. 13. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál egy kakaót. Vagy aludttejet. Vagy szexeljetek még 1 kört. Az elvileg nyugtató hatású :DD Persze neked az most csak fokozná a félelmed utána.


Am, nem értek túl sokat hozzá(egyrészt pasi vagyok,másrészt nem nagyon emlékszem az ilyen témákra),de nem úgy van,hogyha terhes lennél akkor teljesen kimaradna a menses és nem csak késne?

2016. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes módszer nincs, bár a gumi majdnem az. Idővel megnyugszol. Arra gondolj, hogy jobb félni, mint megijedni.

Ha majd az "igazi" párkapcsolatban élsz, elmúlik a drukk.

2016. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta éltek nemi életet?

Ha odafigyeltek mindenre, nem kell aggódni. :)

2016. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugtasson meg az a gondolat hogy ti mindent megtesztek hogy ne legyen baba:) ne stresszelj, attol kesik :)

Bar ha ennyire ra vagy feszulve a dolgra, lehet meg nem allsz erre keszen.

De komolyan. 100%osan vedo modszer nincs, max ha nem csinaljatok.

2016. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is pont ilyen parás, nála gumi+fogamzásgátló megy.
2016. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat és nem hiszem, hogy erről lenne szó, hogy nem vagyok elég érett ehhez az egészhez. Nagyjából mindent túl idegeskedek, és sajnos ez sem kivétel
2016. márc. 13. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak idején én is ilyen voltam, nagyon féltem, hogy terhes leszek, ezért szedtem a tablettát és mellette használtunk gumit is. Egyébként a sok idegeskedés miatt is késhet a menzeszed.
2016. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!