Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg van ilyen, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, vagy csak kamu? /lent/

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, hogy többen is írták, hogy ők már x éve megszakításos módszerrel szexelnek és bevált.

Tényleg lehetséges, mondjuk egy normális kapcsoltaban, hogy például elég gyakran szexelnek, egyikőjüknek sincs semmi baja ami miatt ne lehetne gyerek, és mégis működik ez a módszer? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

(Csak kíváncsiságból érdekel, nem azért mert követni szeretném a példát, még mielőtt ezt írnátok)


2010. márc. 29. 20:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy nem a legtutibb így a szex, de akkor ezek szerint valóban kicsi a kockázat....ha figyelmes vagy és értesz hozzá. Erre voltam kíváncsi:)
2010. márc. 30. 13:18
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

mi másfél évig "védekeztünk" így, utána jött a terhesség, amit nem akartunk. innen el tudod képzelni...

A megszakítás NEM védekezés és ha nem akarsz babát vagy abortuszt akkor NE így védekezz!!!!!!!!!!És kismilliószor megbántam már.......

2010. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert gumival csináljátok és kivi vagy h ez milyen...de ha már belegondolsz is FELELŐTLENSÉG!És ezt "védekezésnek" sem lehet nevezni, tabizz inkább, én is azt teszem.
2010. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

Megszakítod. Beteszedd segglyukciba :$ majd oda beleengeded :P:$$$

Aztán kifosod :$


Tenyerére :P


Majd onnan felnyalizod :)


Megiszod :P


Jóllaksz tőle :$


Nem kell kaját venni te már nemvagy éhes :)))

2010. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Köszönöm utolsó válaszoló, mostmár én sem.
2010. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Szesze ***** válasza:
100%
Az én osztálytársnőim is mindig ezzel dicsekednek, hogy ők megszakítással csinálják, és azt mondják, hogy aki ezt nem tudja az nem is érzi igazán, hogy mi a jó a szexben vagy valami hasonló...na de persze már néhány eseményutánit be kellett venniük...szóval szerintem nem a legbiztonságosabb...
2010. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Van ismerős, akik 6 éve így védekeznek és még nem volt semmi baj és van olyan barátnőm, akik csak egyszer-kétszer és ott nyáron születik a baba... Ez szerencse is nagyrészt, meg azon is múlik, hogy a fiú mennyire ismeri magát, a lány is a saját testét kritikus napjait. Mi is szoktunk így néha, de mivel már tervezgetjük a babát, nem lenne nagy baj, ha előbb jönne. De aki abszolút nem akar babát, annak ez orosz rulett.
2010. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én meg pont azt hallottam róla, h egyáltalán nem megbizható. olvasgassál csak itt az oldalon, h hány ilyen esetnek abortusz, vagy baba lett az eredménye. orvosok se ajánlják. te ne kövesd ezt a negativ példát.
2010. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia. Májusba lesz 2 éve hogy kapcsolatban vagyok, és mi első perctől kezdve igy védekezünk. Tehát két éve megszakítjuk, és még eddig oké volt. Ha figyel rá a párod akkor szerintem meg lehet oldani....
2010. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
utolsó, ez csak szerencse. nem belédkötni akarok..
2010. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!