Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg van ilyen, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, vagy csak kamu? /lent/

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, hogy többen is írták, hogy ők már x éve megszakításos módszerrel szexelnek és bevált.

Tényleg lehetséges, mondjuk egy normális kapcsoltaban, hogy például elég gyakran szexelnek, egyikőjüknek sincs semmi baja ami miatt ne lehetne gyerek, és mégis működik ez a módszer? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

(Csak kíváncsiságból érdekel, nem azért mert követni szeretném a példát, még mielőtt ezt írnátok)


2010. márc. 29. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy sikerülhet. Ilyen módszerrel gyakorlatilag minimális az esély a babára, és általában az ilyen párok már tudják hogyan kell használni, mennyivel nem lehet előtte szexelni, melyek a kritikus napok. Nameg az előváladékban lévő spermiumok mennyisége és az ejakulátumban lévő spermium mennyisége egy "picit" eltér :) Ha csak annyi spermium lenne az ejakulátumban, mint az előváladékban, akkor kapásból küldenék a próbálkozó párt lombikra, azzal az indokkal, hogy a teherbeesés természetesen úton nem lehetséges. Na ezért működhet ez a módszer, de sokan nem értenek hozzá, képtelenek megszakítani, észre sem veszik, ha esetleg nem sikerült, és nem tudják hogy mennyivel előtte nem szabad szexuális kapcsolatot létesíteni.
2010. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, csak általában nem erről olvasol

nagyon sok tényező van , pl a méhszáj alakja , hajlásiránya , a ciklus melyik napján , mennyire életképesek a spermák , stb

van akinek évekig minden következmény nélkül beválik , másnak meg elsőre terhesség lesz a vége

mi 2hónapig csináltuk így barátnőmmel , nem lett terhes :)

19F

2010. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
apámék így védekeznek....azt mondták h biztonságos...:|.hát egyáltalán nem az sztem...xd most van 3 gyerekük...:Dxd
2010. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Na jó, de valószínű titeket akartak, és akkor nem szakították meg az együttléteket :)
2010. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
inkább a gumi, mert megszakításnál akár a fiú el is csöppenhet. ne legyetek figyelmetlenek, és idegesek a 2 ciklus között.
2010. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

21:12 mondom, hogy csak kíváncsiságból érdekel! Esetleg személyes tapasztalatok még?

2010. márc. 29. 21:15
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok, nálunk bevált, de én értek hozzá, ezért is nem számítok jó példának :)
2010. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal már 7 éve így védekezek és eddig nem volt semmi. Kop-kop-kop
2010. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Így lettem terhes 13 év megszakításossal. Férj van no para.
2010. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen jó tapasztalatokról hallasz, csak akkor csináljátok így ha nem gond ha becsúszik egy baba vagy egy abortusz. Másik fele az, hogy lehet úgy felszabadultan szexelni hogy figyelni kell nehogy baj legyen, meg elszálljon a pasi rosszkor, rossz időben. Szerintem az egészet tönkre vágja. Megnézném az ilyen szexet mennyire szenvedélyes.
2010. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!